| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | szary |
| Wersja | Switch Lite |
| Szerokość produktu | 20.80 cm |
| Wysokość produktu | 9.11 cm |
| Głębokość produktu | 1.39 cm |
| Waga produktu | 0.28 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Kod producenta | HDHSGAZAA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 9506265f-6dc2-4a73-af91-1751ffb64286
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(70)
Konsole Kraków
 
(27)
Konsole Poznań
 
(22)
Konsole Wrocław
 
(21)
Konsole Szczecin
 
(20)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Gdańsk
 
(13)
Konsole Kielce
 
(12)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Sosnowiec
 
(9)
Konsole Rzeszów
 
(8)
Konsole Katowice
 
(8)
Konsole Gdynia
 
(6)
Konsole Lublin
 
(6)
Konsole Świnoujście
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Przytkowice
 
(5)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Kobyłka
 
(4)
Konsole Radom
 
(4)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Słupsk
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Bielsko-Biała
 
(4)