| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | niebieski |
| Wersja | Switch Lite |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC, Bluetooth |
| Złącza | USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Gry w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Kod producenta | NSH105 |
| Szerokość produktu | 20.80 cm |
| Wysokość produktu | 9.11 cm |
| Głębokość produktu | 1.39 cm |
| Waga produktu | 275.00 kg |
| Dołączone gry | Animal Crossing: New Horizons |
| Załączone wyposażenie | Kabel USB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.530 kg |
O przedmiocie
Oferta: 79933eca-f822-4700-9ee5-5fd39ea30d9d
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(70)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(18)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Kielce
 
(14)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Białystok
 
(8)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Opole
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Jelenia Góra
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)