| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | żółty |
| Wersja | Switch Lite |
| Szerokość produktu | 20.80 cm |
| Wysokość produktu | 9.11 cm |
| Głębokość produktu | 1.39 cm |
| Waga produktu | 0.28 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | AUX, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | minecraft na kartridż |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.750 kg |
| Kod producenta | 045496452681 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 95045000 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 96600667-689a-4419-bb32-018f3fd10c9d
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(59)
Konsole Kraków
 
(23)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(18)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Gdańsk
 
(15)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Łódź
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(8)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Piaseczno
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Sosnowiec
 
(6)
Konsole Suwałki
 
(6)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Częstochowa
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Zabrze
 
(4)