| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch OLED |
| Szerokość produktu | 24.20 cm |
| Wysokość produktu | 10.20 cm |
| Głębokość produktu | 1.39 cm |
| Waga produktu | 0.42 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Kod producenta | NSH078 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: fdef3f51-585c-4e47-a89a-49ab9f9c9fc4
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(68)
Konsole Kraków
 
(26)
Konsole Poznań
 
(22)
Konsole Wrocław
 
(21)
Konsole Szczecin
 
(19)
Konsole Kielce
 
(16)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Gdańsk
 
(13)
Konsole Białystok
 
(10)
Konsole Rzeszów
 
(8)
Konsole Katowice
 
(8)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Świnoujście
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Przytkowice
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Lublin
 
(5)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Radom
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Słupsk
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)