| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Głębokość produktu | 10.20 cm |
| Kod producenta | NSH008 |
| Szerokość produktu | 24.20 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.520 kg |
| Kolor | biały |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Zawiera baterie | nie |
| Gry w zestawie | nie |
| Wysokość produktu | 1.39 cm |
| Złącza | USB, HDMI |
| Producent | Nintendo |
| Załączone wyposażenie | stacja dokująca |
| Wersja | Switch OLED |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga produktu | 0.42 kg |
O przedmiocie
Oferta: 9d7082d1-05ea-49cc-8105-09f4ceb03719
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(66)
Konsole Kraków
 
(26)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(22)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Gdańsk
 
(15)
Konsole Kielce
 
(14)
Konsole Białystok
 
(10)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Jelenia Góra
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)