| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu | 0.42 kg |
| Wersja | Switch OLED |
| Głębokość produktu | 10.20 cm |
| Dołączone gry | Brak |
| Złącza | USB, HDMI |
| Załączone wyposażenie | stacja dokująca |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Wysokość produktu | 1.39 cm |
| Gry w zestawie | nie |
| Kod producenta | NSH008 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.520 kg |
| Szerokość produktu | 24.20 cm |
| Kolor | biały |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7d28d570-ab9a-41cf-b878-391312748962
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(73)
Konsole Kraków
 
(24)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(22)
Konsole Gdańsk
 
(17)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Kielce
 
(16)
Konsole Łódź
 
(14)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Jelenia Góra
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Marki
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Kobyłka
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)