| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch OLED |
| Szerokość produktu | 242.00 cm |
| Wysokość produktu | 102.00 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 1.12 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Złącza | AUX, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.520 kg |
| Kod producenta | NSH007 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 787e73f6-492e-47d7-95c5-de777dd9f59c
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(70)
Konsole Kraków
 
(27)
Konsole Poznań
 
(22)
Konsole Wrocław
 
(21)
Konsole Szczecin
 
(20)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Gdańsk
 
(13)
Konsole Kielce
 
(12)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Sosnowiec
 
(9)
Konsole Rzeszów
 
(8)
Konsole Katowice
 
(8)
Konsole Gdynia
 
(6)
Konsole Lublin
 
(6)
Konsole Świnoujście
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Przytkowice
 
(5)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Kobyłka
 
(4)
Konsole Radom
 
(4)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Słupsk
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Bielsko-Biała
 
(4)