| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch OLED |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Złącza | USB, AUX |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | tak |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kod producenta | NSH007 |
| Szerokość produktu | 242.00 cm |
| Wysokość produktu | 102.00 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 1.12 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.520 kg |
O przedmiocie
Oferta: e8ff7edb-52d3-4d62-b17f-14b26b08409b
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(58)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(19)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(12)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Białystok
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(9)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Piaseczno
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Zabrze
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Płock
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)