| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch OLED |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC, Bluetooth |
| Złącza | USB, AUX |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Kod producenta | NSH007 |
| Szerokość produktu | 242.00 cm |
| Wysokość produktu | 102.00 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 1.12 kg |
| Dołączone gry | Tak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.520 kg |
O przedmiocie
Oferta: 30063838-94a6-43a1-8d56-a94c21bc7817
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(68)
Konsole Kraków
 
(26)
Konsole Poznań
 
(22)
Konsole Wrocław
 
(21)
Konsole Szczecin
 
(19)
Konsole Kielce
 
(16)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Gdańsk
 
(13)
Konsole Białystok
 
(10)
Konsole Sosnowiec
 
(9)
Konsole Rzeszów
 
(8)
Konsole Katowice
 
(8)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Świnoujście
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Lublin
 
(5)
Konsole Przytkowice
 
(5)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Radom
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Słupsk
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)