| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Szerokość produktu | 23.90 cm |
| Wysokość produktu | 10.20 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 0.30 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.510 kg |
| Kod producenta | 10002207 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6d9b8422-d0c5-4b1f-84c2-747a75f21bd0
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(56)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(24)
Konsole Wrocław
 
(19)
Konsole Szczecin
 
(18)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(12)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(9)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Piaseczno
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Zabrze
 
(4)