O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | czerwony |
| Wersja | Switch |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | NSH006 |
| Szerokość produktu | 238.60 cm |
| Wysokość produktu | 102.00 cm |
| Głębokość produktu | 14.00 cm |
| Waga produktu | 1.54 kg |
| Dołączone gry | Nic |
| Załączone wyposażenie | Etiu Black, Nakładki na Analogi |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
Oferta: c4cc2996-5714-4f13-8d55-58cf0a5ce267
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(69)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(18)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Kielce
 
(14)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Białystok
 
(8)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Opole
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Jelenia Góra
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)