O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Gry w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kod producenta | 10002207 |
| Szerokość produktu | 23.90 cm |
| Wysokość produktu | 10.20 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 0.30 kg |
| Dołączone gry | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.510 kg |
Oferta: 16bc1260-9b1f-4d23-adad-204e4694699d
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(70)
Konsole Kraków
 
(27)
Konsole Poznań
 
(22)
Konsole Wrocław
 
(21)
Konsole Szczecin
 
(20)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Gdańsk
 
(13)
Konsole Kielce
 
(12)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Sosnowiec
 
(9)
Konsole Rzeszów
 
(8)
Konsole Katowice
 
(8)
Konsole Gdynia
 
(6)
Konsole Lublin
 
(6)
Konsole Świnoujście
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Przytkowice
 
(5)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Kobyłka
 
(4)
Konsole Radom
 
(4)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Słupsk
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Bielsko-Biała
 
(4)