| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | brak pamięci |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Model telefonu | 108 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Ekran dotykowy | nie |
| System operacyjny | Symbian |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Komunikacja | brak |
| Transmisja danych | brak |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 5904814142213 |
| Kod producenta | RM944 |
| Waga | 79.40 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.079 kg |
| Przekątna ekranu | 1.80 " |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: fcb2c925-4c2f-4459-84cf-94c2f4afe240
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3352)
Nokia Ełk
 
(624)
Nokia Kielce
 
(452)
Nokia Lublin
 
(443)
Nokia Gliwice
 
(231)
Nokia Opole
 
(139)
Nokia Sosnowiec
 
(117)
Nokia Elbląg
 
(100)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Piaseczno
 
(92)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(84)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Nokia Jelenia Góra
 
(63)
Nokia Legionowo
 
(52)
Nokia Przemyśl
 
(51)
Nokia Zgierz
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Jarosław
 
(43)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Mysłowice
 
(40)
Nokia Będzin
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(39)
Nokia Poniatowa
 
(39)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Nokia Stargard
 
(37)
Nokia Puławy
 
(35)
Nokia Mikołów
 
(35)
Nokia Sierpc
 
(33)
Nokia Wągrowiec
 
(30)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Nowy Targ
 
(27)
Nokia Kobyłka
 
(26)
Nokia Skierniewice
 
(26)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Kamienna Góra
 
(25)
Nokia Kłodzko
 
(25)
Nokia Łuków
 
(24)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Jabłonna
 
(22)
Nokia Szczyrk
 
(22)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Głubczyce
 
(20)
Nokia Brwinów
 
(19)
Nokia Bogdaniec
 
(19)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Kluczbork
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(17)
Nokia Mszana Dolna
 
(17)
Nokia Rydułtowy
 
(17)
Nokia Syców
 
(16)
Nokia Wyrazów
 
(16)
Nokia Koluszki
 
(16)
Nokia Paczków
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Myślenice
 
(15)
Nokia Słupca
 
(14)
Nokia Płońsk
 
(14)
Nokia Hrubieszów
 
(14)
Nokia Ustroń
 
(14)
Nokia Łęczna
 
(14)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Chełmno
 
(13)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Plewiska
 
(12)
Nokia Wołów
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Pruszcz
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Gryfice
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Lubsko
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Bukowno
 
(10)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)
Nokia Opalenica
 
(9)
Nokia Szynwałd
 
(9)
Nokia Piekoszów
 
(9)