| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 10 MB |
| Pamięć RAM | 32 MB |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | biały |
| Rodzaj wyświetlacza | Super LCD |
| System operacyjny | Android |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 2G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | ASHA 200 |
| Waga | 105.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Pojemność akumulatora | 1430 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b7506cc2-267c-425d-b262-0365236ba40c
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3528)
Nokia Kielce
 
(517)
Nokia Ełk
 
(499)
Nokia Lublin
 
(444)
Nokia Gliwice
 
(229)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(183)
Nokia Opole
 
(149)
Nokia Sosnowiec
 
(133)
Nokia Elbląg
 
(107)
Nokia Zamość
 
(95)
Nokia Piaseczno
 
(84)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Mysłowice
 
(53)
Nokia Zgierz
 
(50)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Stargard
 
(49)
Nokia Puławy
 
(47)
Nokia Legionowo
 
(47)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Nokia Mikołów
 
(42)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(36)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Sierpc
 
(31)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Śrem
 
(27)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Kamienna Góra
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Krotoszyn
 
(20)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Paczków
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Słupca
 
(14)
Nokia Białogard
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Annopol
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Gryfice
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Lubsko
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Przeczyce
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Koluszki
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)