| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 6438158607491 |
| Marka | Nokia |
| Model telefonu | 225 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 48.00 mm |
| Wysokość | 114.00 mm |
| Głębokość | 11.00 mm |
| Waga | 101.10 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Gęstość pikseli | 167 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Wbudowana pamięć | 256 MB |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| System operacyjny | Symbian |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GPS |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 792 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | brak |
O przedmiocie
Oferta: 51cc6c95-5d3a-498a-ba9a-750030546cee
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3682)
Nokia Ełk
 
(624)
Nokia Kielce
 
(460)
Nokia Lublin
 
(458)
Nokia Gliwice
 
(228)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(159)
Nokia Opole
 
(146)
Nokia Sosnowiec
 
(122)
Nokia Elbląg
 
(104)
Nokia Zamość
 
(92)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Nokia Jelenia Góra
 
(60)
Nokia Mysłowice
 
(59)
Nokia Przemyśl
 
(51)
Nokia Stargard
 
(50)
Nokia Legionowo
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(47)
Nokia Zgierz
 
(43)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Nokia Poniatowa
 
(42)
Nokia Mikołów
 
(42)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(40)
Nokia Puławy
 
(39)
Nokia Wągrowiec
 
(35)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Sierpc
 
(31)
Nokia Kamienna Góra
 
(30)
Nokia Kłodzko
 
(29)
Nokia Łuków
 
(28)
Nokia Kobyłka
 
(28)
Nokia Bochnia
 
(28)
Nokia Skierniewice
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Szczecinek
 
(26)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Głubczyce
 
(22)
Nokia Wyrazów
 
(21)
Nokia Szczyrk
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Brwinów
 
(20)
Nokia Mszana Dolna
 
(20)
Nokia Krotoszyn
 
(19)
Nokia Drwalew
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Płońsk
 
(18)
Nokia Paczków
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Koło
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Nokia Gryfice
 
(14)
Nokia Łosice
 
(14)
Nokia Niwiska
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(12)
Nokia Józefów
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Bogdaniec
 
(12)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Włodawa
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Kluczbork
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Wałcz
 
(10)
Nokia Zambrów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Daleszyce
 
(10)
Nokia Ćwiklice
 
(10)
Nokia Milicz
 
(10)
Nokia Ustroń
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Piekoszów
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Zelów
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Ropczyce
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)