| Stan | Bardzo dobry |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Złącza | inne |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| System operacyjny | inny |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, własne gry, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD TN |
| Wbudowana pamięć | inna |
| Ekran dotykowy | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Transmisja danych | 2G |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| Komunikacja | brak |
| Model telefonu | 3110 Classic |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kolor | czarny |
| Zawiera baterie | tak |
| Marka | Nokia |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Pojemność akumulatora | 825 mAh |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Waga | 111 g |
| Kod producenta | 0074682 |
| Przekątna ekranu | 2 " |
| Maksymalny czas czuwania | 17 dni |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6b6f9c83-094d-4ecc-8ddc-851127ce4f75
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3353)
Nokia Ełk
 
(624)
Nokia Kielce
 
(452)
Nokia Lublin
 
(440)
Nokia Gliwice
 
(231)
Nokia Opole
 
(139)
Nokia Sosnowiec
 
(117)
Nokia Elbląg
 
(100)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Piaseczno
 
(92)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(84)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Nokia Jelenia Góra
 
(63)
Nokia Legionowo
 
(52)
Nokia Przemyśl
 
(50)
Nokia Zgierz
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Jarosław
 
(43)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Mysłowice
 
(40)
Nokia Będzin
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(39)
Nokia Poniatowa
 
(39)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Nokia Stargard
 
(37)
Nokia Mikołów
 
(35)
Nokia Puławy
 
(35)
Nokia Sierpc
 
(33)
Nokia Wągrowiec
 
(30)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Nowy Targ
 
(27)
Nokia Kobyłka
 
(26)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Kamienna Góra
 
(25)
Nokia Skierniewice
 
(25)
Nokia Kłodzko
 
(25)
Nokia Łuków
 
(24)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Jabłonna
 
(22)
Nokia Szczyrk
 
(22)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Głubczyce
 
(20)
Nokia Brwinów
 
(19)
Nokia Bogdaniec
 
(19)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Kluczbork
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(17)
Nokia Mszana Dolna
 
(17)
Nokia Rydułtowy
 
(17)
Nokia Syców
 
(16)
Nokia Wyrazów
 
(16)
Nokia Paczków
 
(16)
Nokia Koluszki
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Myślenice
 
(15)
Nokia Słupca
 
(14)
Nokia Płońsk
 
(14)
Nokia Hrubieszów
 
(14)
Nokia Ustroń
 
(14)
Nokia Łęczna
 
(14)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Chełmno
 
(13)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Plewiska
 
(12)
Nokia Wołów
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Pruszcz
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Gryfice
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Lubsko
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Bukowno
 
(10)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)
Nokia Opalenica
 
(9)
Nokia Szynwałd
 
(9)
Nokia Piekoszów
 
(9)