| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Nokia |
| Model telefonu | 3310 (2017) |
| Kod producenta | 6438409600608 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| EAN (GTIN) | 6438409600608 |
| Szerokość | 51 mm |
| Wysokość | 115.60 mm |
| Głębokość | 12.70 mm |
| Waga | 0 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 240 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2 Mpx |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | radio |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas rozmów | 22,1 godz. |
| Maksymalny czas czuwania | 744 godz. |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4c41a04f-cace-4a25-b417-8d788b9d37fb
Podobne wyszukiwania
3310 (2017) Warszawa
 
(3562)
3310 (2017) Kielce
 
(580)
3310 (2017) Ełk
 
(495)
3310 (2017) Lublin
 
(440)
3310 (2017) Gliwice
 
(228)
3310 (2017) Siemianowice Śląskie
 
(170)
3310 (2017) Opole
 
(152)
3310 (2017) Sosnowiec
 
(133)
3310 (2017) Elbląg
 
(108)
3310 (2017) Zamość
 
(92)
3310 (2017) Ostrów Wielkopolski
 
(74)
3310 (2017) Jelenia Góra
 
(66)
3310 (2017) Mysłowice
 
(55)
3310 (2017) Legionowo
 
(53)
3310 (2017) Stargard
 
(51)
3310 (2017) Zgierz
 
(51)
3310 (2017) Wadowice
 
(49)
3310 (2017) Puławy
 
(47)
3310 (2017) Przemyśl
 
(46)
3310 (2017) Mikołów
 
(43)
3310 (2017) Drwalew
 
(42)
3310 (2017) Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
3310 (2017) Jarosław
 
(41)
3310 (2017) Opoka-Kolonia
 
(41)
3310 (2017) Poniatowa
 
(40)
3310 (2017) Żywiec
 
(37)
3310 (2017) Wągrowiec
 
(33)
3310 (2017) Będzin
 
(32)
3310 (2017) Morąg
 
(30)
3310 (2017) Kobyłka
 
(29)
3310 (2017) Sierpc
 
(29)
3310 (2017) Bochnia
 
(27)
3310 (2017) Łuków
 
(27)
3310 (2017) Szczecinek
 
(25)
3310 (2017) Nowy Targ
 
(24)
3310 (2017) Skierniewice
 
(24)
3310 (2017) Myszków
 
(23)
3310 (2017) Głubczyce
 
(23)
3310 (2017) Brwinów
 
(22)
3310 (2017) Kamienna Góra
 
(22)
3310 (2017) Kłodzko
 
(22)
3310 (2017) Pruszcz
 
(21)
3310 (2017) Mszana Dolna
 
(21)
3310 (2017) Koło
 
(21)
3310 (2017) Chodzież
 
(21)
3310 (2017) Płońsk
 
(20)
3310 (2017) Paczków
 
(20)
3310 (2017) Łęczyca
 
(19)
3310 (2017) Myślenice
 
(19)
3310 (2017) Rydułtowy
 
(19)
3310 (2017) Brzozów
 
(19)
3310 (2017) Krotoszyn
 
(17)
3310 (2017) Limanowa
 
(17)
3310 (2017) Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
3310 (2017) Hrubieszów
 
(16)
3310 (2017) Janów Lubelski
 
(16)
3310 (2017) Ostrów Mazowiecka
 
(16)
3310 (2017) Chełmno
 
(15)
3310 (2017) Szczyrk
 
(15)
3310 (2017) Plewiska
 
(14)
3310 (2017) Syców
 
(14)
3310 (2017) Wyrazów
 
(14)
3310 (2017) Ząbkowice Śląskie
 
(14)
3310 (2017) Słupca
 
(13)
3310 (2017) Jabłonna
 
(13)
3310 (2017) Gryfice
 
(13)
3310 (2017) Łosice
 
(13)
3310 (2017) Braniewo
 
(13)
3310 (2017) Kluczbork
 
(13)
3310 (2017) Łęczna
 
(13)
3310 (2017) Stary Sącz
 
(13)
3310 (2017) Białogard
 
(13)
3310 (2017) Zarszyn
 
(13)
3310 (2017) Czaplinek
 
(12)
3310 (2017) Wołów
 
(12)
3310 (2017) Bukowno
 
(11)
3310 (2017) Józefów
 
(11)
3310 (2017) Krasnystaw
 
(11)
3310 (2017) Zambrów
 
(11)
3310 (2017) Sosnowica
 
(11)
3310 (2017) Libertów
 
(11)
3310 (2017) Ustroń
 
(11)
3310 (2017) Piekoszów
 
(11)
3310 (2017) Skwierzyna
 
(11)
3310 (2017) Koluszki
 
(10)
3310 (2017) Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
3310 (2017) Daleszyce
 
(10)
3310 (2017) Ropczyce
 
(10)
3310 (2017) Włodawa
 
(9)
3310 (2017) Lubsko
 
(9)
3310 (2017) Bogdaniec
 
(9)
3310 (2017) Zabierzów
 
(9)
3310 (2017) Komorniki
 
(9)
3310 (2017) Milicz
 
(9)
3310 (2017) Sulęcin
 
(9)
3310 (2017) Drawsko
 
(9)