| Stan | Nowy |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 16 MB |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Model telefonu | 3310 (2017) |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Komunikacja | Bluetooth, brak |
| Transmisja danych | 3G |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| EAN (GTIN) | 5904238718179 |
| Kod producenta | Nokia 3310 Dual Sim |
| Waga | 85.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9f4ea0b0-855d-46c2-a839-a846e52c5796
Podobne wyszukiwania
3310 (2017) Warszawa
 
(3541)
3310 (2017) Kielce
 
(511)
3310 (2017) Ełk
 
(491)
3310 (2017) Lublin
 
(439)
3310 (2017) Gliwice
 
(231)
3310 (2017) Siemianowice Śląskie
 
(158)
3310 (2017) Opole
 
(146)
3310 (2017) Sosnowiec
 
(121)
3310 (2017) Elbląg
 
(108)
3310 (2017) Zamość
 
(90)
3310 (2017) Ostrów Wielkopolski
 
(76)
3310 (2017) Jelenia Góra
 
(66)
3310 (2017) Mysłowice
 
(54)
3310 (2017) Przemyśl
 
(51)
3310 (2017) Puławy
 
(50)
3310 (2017) Legionowo
 
(50)
3310 (2017) Stargard
 
(49)
3310 (2017) Wadowice
 
(47)
3310 (2017) Zgierz
 
(46)
3310 (2017) Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
3310 (2017) Jarosław
 
(43)
3310 (2017) Poniatowa
 
(42)
3310 (2017) Mikołów
 
(41)
3310 (2017) Opoka-Kolonia
 
(41)
3310 (2017) Drwalew
 
(39)
3310 (2017) Żywiec
 
(38)
3310 (2017) Będzin
 
(34)
3310 (2017) Wągrowiec
 
(32)
3310 (2017) Kobyłka
 
(31)
3310 (2017) Sierpc
 
(30)
3310 (2017) Bochnia
 
(28)
3310 (2017) Morąg
 
(28)
3310 (2017) Skierniewice
 
(26)
3310 (2017) Łuków
 
(26)
3310 (2017) Kłodzko
 
(26)
3310 (2017) Nowy Targ
 
(24)
3310 (2017) Szczecinek
 
(23)
3310 (2017) Myszków
 
(22)
3310 (2017) Wyrazów
 
(21)
3310 (2017) Pruszcz
 
(21)
3310 (2017) Chodzież
 
(21)
3310 (2017) Brwinów
 
(20)
3310 (2017) Paczków
 
(20)
3310 (2017) Kamienna Góra
 
(20)
3310 (2017) Głubczyce
 
(20)
3310 (2017) Mszana Dolna
 
(19)
3310 (2017) Rydułtowy
 
(19)
3310 (2017) Brzozów
 
(18)
3310 (2017) Szczyrk
 
(18)
3310 (2017) Łęczyca
 
(18)
3310 (2017) Koło
 
(18)
3310 (2017) Janów Lubelski
 
(17)
3310 (2017) Myślenice
 
(17)
3310 (2017) Krotoszyn
 
(16)
3310 (2017) Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
3310 (2017) Ostrów Mazowiecka
 
(16)
3310 (2017) Chełmno
 
(15)
3310 (2017) Płońsk
 
(15)
3310 (2017) Limanowa
 
(15)
3310 (2017) Zarszyn
 
(14)
3310 (2017) Białogard
 
(14)
3310 (2017) Niwiska
 
(14)
3310 (2017) Syców
 
(14)
3310 (2017) Hrubieszów
 
(14)
3310 (2017) Ząbkowice Śląskie
 
(14)
3310 (2017) Łosice
 
(13)
3310 (2017) Gryfice
 
(13)
3310 (2017) Plewiska
 
(13)
3310 (2017) Bogdaniec
 
(13)
3310 (2017) Stary Sącz
 
(13)
3310 (2017) Jabłonna
 
(12)
3310 (2017) Józefów
 
(12)
3310 (2017) Czaplinek
 
(12)
3310 (2017) Słupca
 
(11)
3310 (2017) Borówiec
 
(11)
3310 (2017) Krasnystaw
 
(11)
3310 (2017) Braniewo
 
(11)
3310 (2017) Kluczbork
 
(11)
3310 (2017) Skwierzyna
 
(11)
3310 (2017) Łęczna
 
(10)
3310 (2017) Zambrów
 
(10)
3310 (2017) Wołów
 
(10)
3310 (2017) Sosnowica
 
(10)
3310 (2017) Milicz
 
(10)
3310 (2017) Ustroń
 
(10)
3310 (2017) Sulęcin
 
(10)
3310 (2017) Piekoszów
 
(10)
3310 (2017) Libertów
 
(10)
3310 (2017) Bukowno
 
(9)
3310 (2017) Tarnowo Podgórne
 
(9)
3310 (2017) Włodawa
 
(9)
3310 (2017) Wałcz
 
(9)
3310 (2017) Ropczyce
 
(9)
3310 (2017) Daleszyce
 
(9)
3310 (2017) Komorniki
 
(9)
3310 (2017) Koronowo
 
(9)