| Stan | Uszkodzony |
| Pojemność akumulatora | 900 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Marka | Nokia |
| Szerokość | 44.00 mm |
| Funkcje | brak |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Przekątna ekranu | 1.60 " |
| Typ | Telefon komórkowy |
| EAN (GTIN) | 6417182395338 |
| System operacyjny | Symbian |
| Slot karty pamięci | tak |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Komunikacja | Bluetooth, IrDA |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 1.30 Mpx |
| Waga | 99.00 g |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 103.00 mm |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| Model telefonu | 6230i |
| Kod producenta | RM-72 |
| Głębokość | 20.00 mm |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.00 Mpx |
| Transmisja danych | 2G |
| Gęstość pikseli | 184 ppi |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9adf1a62-7373-4380-a57c-0217a71669f5
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3540)
Nokia Kielce
 
(578)
Nokia Ełk
 
(497)
Nokia Lublin
 
(437)
Nokia Gliwice
 
(228)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(171)
Nokia Opole
 
(150)
Nokia Sosnowiec
 
(133)
Nokia Elbląg
 
(106)
Nokia Zamość
 
(92)
Nokia Piaseczno
 
(85)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Mysłowice
 
(55)
Nokia Stargard
 
(51)
Nokia Zgierz
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(48)
Nokia Puławy
 
(47)
Nokia Przemyśl
 
(46)
Nokia Mikołów
 
(42)
Nokia Drwalew
 
(42)
Nokia Poniatowa
 
(41)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(36)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(31)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Nowy Targ
 
(25)
Nokia Głubczyce
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Kamienna Góra
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(20)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Krotoszyn
 
(19)
Nokia Paczków
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Limanowa
 
(18)
Nokia Myślenice
 
(18)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Nokia Hrubieszów
 
(16)
Nokia Janów Lubelski
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Wołów
 
(12)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Piekoszów
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Bogdaniec
 
(10)
Nokia Przeczyce
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Koluszki
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)