O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Model telefonu | 6280 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj wyświetlacza | inny |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | inna |
| Wbudowana pamięć | 10 MB |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Bluetooth, IrDA |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | inne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Kod producenta | 6280 |
| Wysokość | 99.90 mm |
| Szerokość | 46 mm |
| Głębokość | 21 mm |
| Waga | 115 g |
| Przekątna ekranu | 2.2 " |
| Gęstość pikseli | 182 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.3 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 970 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 200h |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3142724b-7b92-4e16-8466-3fce7ad5dc38
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3463)
Nokia Ełk
 
(606)
Nokia Kielce
 
(458)
Nokia Lublin
 
(428)
Nokia Gliwice
 
(228)
Nokia Opole
 
(151)
Nokia Sosnowiec
 
(123)
Nokia Elbląg
 
(110)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(101)
Nokia Zamość
 
(94)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Nokia Jelenia Góra
 
(60)
Nokia Mysłowice
 
(59)
Nokia Stargard
 
(53)
Nokia Legionowo
 
(49)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(47)
Nokia Puławy
 
(46)
Nokia Zgierz
 
(43)
Nokia Mikołów
 
(43)
Nokia Poniatowa
 
(42)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(40)
Nokia Będzin
 
(37)
Nokia Wągrowiec
 
(35)
Nokia Kobyłka
 
(29)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Łuków
 
(28)
Nokia Bochnia
 
(28)
Nokia Kamienna Góra
 
(28)
Nokia Kłodzko
 
(27)
Nokia Skierniewice
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Szczecinek
 
(26)
Nokia Brzozów
 
(24)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Głubczyce
 
(22)
Nokia Szczyrk
 
(21)
Nokia Wyrazów
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Brwinów
 
(20)
Nokia Koło
 
(20)
Nokia Drwalew
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Paczków
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Mszana Dolna
 
(18)
Nokia Płońsk
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Gryfice
 
(14)
Nokia Łosice
 
(14)
Nokia Niwiska
 
(14)
Nokia Lubsko
 
(14)
Nokia Stary Sącz
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Bogdaniec
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(12)
Nokia Józefów
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Łęczna
 
(11)
Nokia Włodawa
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Kluczbork
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Wałcz
 
(10)
Nokia Zambrów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Daleszyce
 
(10)
Nokia Ustroń
 
(10)
Nokia Milicz
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Piekoszów
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Zelów
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Ropczyce
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)