| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | inna |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Model telefonu | 7230 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Funkcje aparatu | zoom, autofocus |
| Procesor | ARM 11 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GPS |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Blokada simlock | Plus |
| EAN (GTIN) | 6438158143425 |
| Kod producenta | 0592298SY |
| Szerokość | 48.00 mm |
| Wysokość | 98.00 mm |
| Głębokość | 15.00 mm |
| Waga | 100.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Gęstość pikseli | 167 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 3.20 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 0.60 GHz |
| Pojemność akumulatora | 860 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 670 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 83483ff8-4781-4d73-92cc-e4c6044a61c1
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3533)
Nokia Kielce
 
(517)
Nokia Ełk
 
(498)
Nokia Lublin
 
(445)
Nokia Gliwice
 
(230)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(188)
Nokia Opole
 
(150)
Nokia Sosnowiec
 
(131)
Nokia Elbląg
 
(106)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Mysłowice
 
(54)
Nokia Zgierz
 
(52)
Nokia Stargard
 
(51)
Nokia Przemyśl
 
(50)
Nokia Puławy
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(47)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Nokia Jarosław
 
(43)
Nokia Mikołów
 
(42)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(36)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Kobyłka
 
(29)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Głubczyce
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Kamienna Góra
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Brwinów
 
(21)
Nokia Paczków
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Krotoszyn
 
(18)
Nokia Myślenice
 
(18)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Nokia Wyrazów
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(17)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Białogard
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Słupca
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Gryfice
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Piekoszów
 
(12)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Kluczbork
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Lubsko
 
(10)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Wałcz
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Drawsko
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Koluszki
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Przeczyce
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)