| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Model telefonu | Lumia 800 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, autofocus, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| System operacyjny | Windows Phone |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, radio, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Zawiera baterie | nie |
| EAN (GTIN) | 5055147575879 |
| Kod producenta | 002Z054 |
| Szerokość | 61.00 mm |
| Wysokość | 117.00 mm |
| Głębokość | 12.00 mm |
| Waga | 142.00 g |
| Przekątna ekranu | 3.00 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Pojemność akumulatora | 1450 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2c458f3e-3ada-4fe5-a1a1-7cdc3067b9c8
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3541)
Nokia Ełk
 
(491)
Nokia Kielce
 
(476)
Nokia Lublin
 
(422)
Nokia Gliwice
 
(231)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(158)
Nokia Opole
 
(146)
Nokia Sosnowiec
 
(122)
Nokia Elbląg
 
(108)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Nokia Jelenia Góra
 
(66)
Nokia Mysłowice
 
(52)
Nokia Przemyśl
 
(51)
Nokia Puławy
 
(50)
Nokia Stargard
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(47)
Nokia Zgierz
 
(45)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Nokia Poniatowa
 
(42)
Nokia Mikołów
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(39)
Nokia Drwalew
 
(39)
Nokia Żywiec
 
(38)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Bochnia
 
(28)
Nokia Morąg
 
(28)
Nokia Kłodzko
 
(26)
Nokia Łuków
 
(26)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(23)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Wyrazów
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Brwinów
 
(20)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Kamienna Góra
 
(20)
Nokia Głubczyce
 
(20)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(18)
Nokia Szczyrk
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Koło
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Krotoszyn
 
(16)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Płońsk
 
(15)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Białogard
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Hrubieszów
 
(14)
Nokia Niwiska
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Bogdaniec
 
(13)
Nokia Czaplinek
 
(13)
Nokia Stary Sącz
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(12)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Gryfice
 
(12)
Nokia Józefów
 
(12)
Nokia Piekoszów
 
(12)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Łęczna
 
(10)
Nokia Zambrów
 
(10)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Kluczbork
 
(10)
Nokia Milicz
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Libertów
 
(10)
Nokia Ustroń
 
(10)
Nokia Drawsko
 
(9)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Wałcz
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Ropczyce
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Koronowo
 
(9)