| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Nokia |
| Model telefonu | C2-01 |
| Kod producenta | C2-01 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Szerokość | 46.90 mm |
| Wysokość | 109.60 mm |
| Głębokość | 15.30 mm |
| Waga | 89.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 240 px |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| System operacyjny | Symbian |
| Pojemność akumulatora | 1020 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, kalendarz, kalkulator, radio |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 42b4047a-f47c-4346-a830-394716d685c1
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3374)
Nokia Ełk
 
(595)
Nokia Kielce
 
(459)
Nokia Lublin
 
(445)
Nokia Gliwice
 
(224)
Nokia Opole
 
(137)
Nokia Sosnowiec
 
(118)
Nokia Elbląg
 
(101)
Nokia Piaseczno
 
(95)
Nokia Zamość
 
(87)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(83)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Nokia Jelenia Góra
 
(64)
Nokia Legionowo
 
(53)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Zgierz
 
(48)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Mysłowice
 
(43)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Stargard
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(40)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(40)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Nokia Będzin
 
(39)
Nokia Mikołów
 
(37)
Nokia Puławy
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Kamienna Góra
 
(29)
Nokia Bochnia
 
(29)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Śrem
 
(28)
Nokia Kobyłka
 
(27)
Nokia Nowy Targ
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Szczecinek
 
(27)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Kłodzko
 
(25)
Nokia Łuków
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Jabłonna
 
(22)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Głubczyce
 
(21)
Nokia Brwinów
 
(20)
Nokia Myszków
 
(20)
Nokia Szczyrk
 
(19)
Nokia Paczków
 
(18)
Nokia Limanowa
 
(18)
Nokia Rydułtowy
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Kluczbork
 
(17)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Mszana Dolna
 
(17)
Nokia Syców
 
(16)
Nokia Wyrazów
 
(16)
Nokia Stary Sącz
 
(16)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Płońsk
 
(15)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(14)
Nokia Bogdaniec
 
(14)
Nokia Libertów
 
(14)
Nokia Czaplinek
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Ustroń
 
(13)
Nokia Pruszcz
 
(12)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Słupca
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Lubsko
 
(12)
Nokia Plewiska
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Łęczna
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Gryfice
 
(10)
Nokia Borówiec
 
(10)
Nokia Koluszki
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Braniewo
 
(10)
Nokia Opalenica
 
(10)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Szynwałd
 
(10)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)
Nokia Bukowno
 
(9)