| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | inna |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 240 px |
| Głębokość | 15.30 mm |
| Slot karty pamięci | tak |
| Transmisja danych | 3G |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 3.20 Mpx |
| Maksymalny czas rozmów | 525 min |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, radio, zegar |
| Marka telefonu | Nokia |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Maksymalny czas czuwania | 18.8 dni |
| Rodzaj wyświetlacza | inny |
| Wysokość | 109.60 mm |
| Waga | 89.00 g |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo, zoom |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Przekątna ekranu | 2.00 " |
| Kod producenta | C2-01 |
| Szerokość | 46.90 mm |
| Pojemność akumulatora | 1020 mAh |
| System operacyjny | Symbian |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Ekran dotykowy | nie |
| Słuchawki w komplecie | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Kolor | czarny |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Wyjmowana bateria | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d5bfe4b8-4eda-432f-91db-1efa6e671288
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3525)
Nokia Kielce
 
(587)
Nokia Ełk
 
(499)
Nokia Lublin
 
(440)
Nokia Gliwice
 
(229)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(183)
Nokia Opole
 
(149)
Nokia Sosnowiec
 
(133)
Nokia Elbląg
 
(107)
Nokia Zamość
 
(95)
Nokia Piaseczno
 
(84)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Mysłowice
 
(53)
Nokia Zgierz
 
(50)
Nokia Puławy
 
(50)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Stargard
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(47)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Mikołów
 
(42)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(36)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Sierpc
 
(31)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Śrem
 
(26)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Kamienna Góra
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Krotoszyn
 
(20)
Nokia Paczków
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Białogard
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Annopol
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Przeczyce
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Koluszki
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)