| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Nokia |
| Model telefonu | C3-00 |
| Kod producenta | C3-00 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium, szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 58.10 mm |
| Wysokość | 115.50 mm |
| Głębokość | 13.60 mm |
| Waga | 114.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Gęstość pikseli | 167 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 240 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | zoom |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| System operacyjny | Symbian |
| Pojemność akumulatora | 1320 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 8 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 2G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e082dd10-72de-4650-8988-bf35a1e514ec
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3398)
Nokia Ełk
 
(598)
Nokia Kielce
 
(449)
Nokia Lublin
 
(432)
Nokia Gliwice
 
(223)
Nokia Opole
 
(142)
Nokia Sosnowiec
 
(116)
Nokia Elbląg
 
(99)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(83)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Nokia Jelenia Góra
 
(63)
Nokia Legionowo
 
(53)
Nokia Przemyśl
 
(50)
Nokia Zgierz
 
(48)
Nokia Poniatowa
 
(44)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Mysłowice
 
(44)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(41)
Nokia Stargard
 
(40)
Nokia Mikołów
 
(35)
Nokia Będzin
 
(35)
Nokia Puławy
 
(33)
Nokia Wągrowiec
 
(31)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Łuków
 
(29)
Nokia Kamienna Góra
 
(28)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Kłodzko
 
(26)
Nokia Kobyłka
 
(25)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Szczecinek
 
(24)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Brwinów
 
(20)
Nokia Szczyrk
 
(20)
Nokia Myszków
 
(20)
Nokia Koło
 
(20)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Jabłonna
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Paczków
 
(18)
Nokia Wyrazów
 
(17)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Mszana Dolna
 
(16)
Nokia Syców
 
(16)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Płońsk
 
(15)
Nokia Bogdaniec
 
(15)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Lubsko
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Ustroń
 
(13)
Nokia Pruszcz
 
(12)
Nokia Łęczna
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Kluczbork
 
(12)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Bukowno
 
(10)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Niwiska
 
(10)
Nokia Gryfice
 
(10)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Komorniki
 
(10)
Nokia Braniewo
 
(10)
Nokia Szynwałd
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Drwalew
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Opalenica
 
(9)
Nokia Wesoła
 
(8)