| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 256 MB |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| Model telefonu | C6 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | inna px |
| Procesor | ARM 11 |
| System operacyjny | Symbian |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | brak |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 6438158243545 |
| Kod producenta | C6-00 |
| Waga | 131.00 g |
| Przekątna ekranu | 3.20 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 1050 mAh |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: af74e189-0d8d-4dfa-b9c3-1f973373f837
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3388)
Nokia Ełk
 
(597)
Nokia Kielce
 
(451)
Nokia Lublin
 
(439)
Nokia Gliwice
 
(222)
Nokia Opole
 
(140)
Nokia Sosnowiec
 
(118)
Nokia Elbląg
 
(100)
Nokia Zamość
 
(92)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(83)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Nokia Jelenia Góra
 
(66)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(49)
Nokia Zgierz
 
(49)
Nokia Mysłowice
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Jarosław
 
(43)
Nokia Żywiec
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Stargard
 
(41)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Będzin
 
(39)
Nokia Mikołów
 
(36)
Nokia Puławy
 
(35)
Nokia Wągrowiec
 
(30)
Nokia Kamienna Góra
 
(29)
Nokia Łuków
 
(29)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Kłodzko
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Kobyłka
 
(26)
Nokia Nowy Targ
 
(26)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Szczecinek
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Brwinów
 
(20)
Nokia Szczyrk
 
(20)
Nokia Myszków
 
(20)
Nokia Krotoszyn
 
(19)
Nokia Koło
 
(19)
Nokia Limanowa
 
(19)
Nokia Jabłonna
 
(18)
Nokia Paczków
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Rydułtowy
 
(17)
Nokia Mszana Dolna
 
(17)
Nokia Wyrazów
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Syców
 
(16)
Nokia Płońsk
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Bogdaniec
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Czaplinek
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Ustroń
 
(13)
Nokia Pruszcz
 
(12)
Nokia Gryfice
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Lubsko
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Łęczna
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Bukowno
 
(10)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Koluszki
 
(10)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Braniewo
 
(10)
Nokia Szynwałd
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Opalenica
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)