| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| Model telefonu | E66 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Procesor | ARM 11 |
| System operacyjny | Symbian |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 8 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, IrDA, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Blokada simlock | Plus |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Wersja systemu operacyjnego | pozostałe |
| EAN (GTIN) | 6417182972416 |
| Kod producenta | 002H723 |
| Szerokość | 49.00 mm |
| Wysokość | 107.00 mm |
| Głębokość | 13.00 mm |
| Waga | 121.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Gęstość pikseli | 167 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 3.20 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 0.37 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 264 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 74fb6f12-bd77-48bd-839c-7a988bcd4638
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3520)
Nokia Ełk
 
(491)
Nokia Kielce
 
(475)
Nokia Lublin
 
(425)
Nokia Gliwice
 
(231)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(158)
Nokia Opole
 
(146)
Nokia Sosnowiec
 
(129)
Nokia Elbląg
 
(107)
Nokia Zamość
 
(90)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Nokia Jelenia Góra
 
(66)
Nokia Mysłowice
 
(53)
Nokia Przemyśl
 
(51)
Nokia Stargard
 
(51)
Nokia Legionowo
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(47)
Nokia Zgierz
 
(46)
Nokia Jarosław
 
(43)
Nokia Poniatowa
 
(42)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Puławy
 
(41)
Nokia Mikołów
 
(39)
Nokia Drwalew
 
(39)
Nokia Żywiec
 
(38)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Kobyłka
 
(32)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Kamienna Góra
 
(28)
Nokia Morąg
 
(28)
Nokia Bochnia
 
(28)
Nokia Łuków
 
(26)
Nokia Skierniewice
 
(26)
Nokia Kłodzko
 
(26)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(23)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Wyrazów
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Głubczyce
 
(21)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Brwinów
 
(19)
Nokia Mszana Dolna
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(18)
Nokia Koło
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Szczyrk
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Niwiska
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Hrubieszów
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Łosice
 
(13)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Bogdaniec
 
(13)
Nokia Stary Sącz
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(12)
Nokia Józefów
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Milicz
 
(12)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Zambrów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Ustroń
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Piekoszów
 
(10)
Nokia Wałcz
 
(9)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Ropczyce
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Przeczyce
 
(9)
Nokia Koronowo
 
(9)