| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pamięć RAM | 256 MB |
| Model telefonu | E71 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Procesor | ARM 11 |
| System operacyjny | Symbian |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Opcje SIM | Single SIM |
| EAN (GTIN) | 6417182928871 |
| Kod producenta | E71 |
| Waga | 126.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.36 " |
| Pojemność akumulatora | 1500 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5db72e9b-c5c1-4f96-81e4-73f32b5920c3
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3423)
Nokia Ełk
 
(597)
Nokia Kielce
 
(446)
Nokia Lublin
 
(432)
Nokia Gliwice
 
(224)
Nokia Opole
 
(140)
Nokia Sosnowiec
 
(115)
Nokia Elbląg
 
(99)
Nokia Zamość
 
(91)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(84)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Nokia Jelenia Góra
 
(63)
Nokia Legionowo
 
(52)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Zgierz
 
(47)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Poniatowa
 
(44)
Nokia Mysłowice
 
(44)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(41)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Stargard
 
(40)
Nokia Mikołów
 
(35)
Nokia Będzin
 
(35)
Nokia Puławy
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(31)
Nokia Łuków
 
(29)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Kamienna Góra
 
(28)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Kłodzko
 
(26)
Nokia Kobyłka
 
(25)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Głubczyce
 
(21)
Nokia Brwinów
 
(20)
Nokia Szczyrk
 
(20)
Nokia Koło
 
(20)
Nokia Myszków
 
(20)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Krotoszyn
 
(18)
Nokia Paczków
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Jabłonna
 
(18)
Nokia Mszana Dolna
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Wyrazów
 
(17)
Nokia Syców
 
(16)
Nokia Stary Sącz
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Płońsk
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Bogdaniec
 
(15)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Lubsko
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Ustroń
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(12)
Nokia Pruszcz
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Kluczbork
 
(12)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Bukowno
 
(10)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Niwiska
 
(10)
Nokia Gryfice
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Komorniki
 
(10)
Nokia Szynwałd
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Opalenica
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)
Nokia Wesoła
 
(8)