| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Model telefonu | MM237 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| EAN (GTIN) | 6438158080324 |
| Kolor | złoty |
| Materiał | aluminium, metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 59.50 mm |
| Wysokość | 114.00 mm |
| Głębokość | 10.00 mm |
| Waga | 128.00 g |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 240 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom |
| Częstotliwość procesora | 0.60 GHz |
| Wbudowana pamięć | 256 MB |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| System operacyjny | Symbian |
| Pojemność akumulatora | 1500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1ac768ec-aeb1-41fd-894a-e4218c04c435
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3573)
Nokia Kielce
 
(577)
Nokia Ełk
 
(494)
Nokia Lublin
 
(469)
Nokia Gliwice
 
(230)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(172)
Nokia Opole
 
(152)
Nokia Sosnowiec
 
(136)
Nokia Elbląg
 
(105)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Piaseczno
 
(87)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Nokia Jelenia Góra
 
(68)
Nokia Mysłowice
 
(54)
Nokia Legionowo
 
(53)
Nokia Zgierz
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Stargard
 
(47)
Nokia Przemyśl
 
(46)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(44)
Nokia Puławy
 
(43)
Nokia Mikołów
 
(43)
Nokia Poniatowa
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Żywiec
 
(33)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(26)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Kamienna Góra
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Chodzież
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Limanowa
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Nokia Hrubieszów
 
(16)
Nokia Janów Lubelski
 
(16)
Nokia Stary Sącz
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Syców
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Braniewo
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Łęczna
 
(14)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Łosice
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Bukowno
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Szczyrk
 
(11)
Nokia Koluszki
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Piekoszów
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Daleszyce
 
(10)
Nokia Jelcz-Laskowice
 
(9)
Nokia Zabierzów
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Sulęcin
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)