| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Nokia |
| Model telefonu | Lumia 830 |
| Kod producenta | 21215-2 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 5712020175082 |
| Szerokość | 70.70 mm |
| Wysokość | 139.40 mm |
| Głębokość | 8.50 mm |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| System operacyjny | Windows Phone |
| Pojemność akumulatora | 2200 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4e058380-8df4-4374-82a4-83e2ec7ee277
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3427)
Nokia Ełk
 
(600)
Nokia Kielce
 
(457)
Nokia Lublin
 
(431)
Nokia Gliwice
 
(226)
Nokia Opole
 
(141)
Nokia Sosnowiec
 
(119)
Nokia Elbląg
 
(102)
Nokia Zamość
 
(90)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(82)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Nokia Jelenia Góra
 
(61)
Nokia Przemyśl
 
(50)
Nokia Legionowo
 
(50)
Nokia Mysłowice
 
(49)
Nokia Zgierz
 
(45)
Nokia Stargard
 
(45)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Poniatowa
 
(42)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Będzin
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(40)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Nokia Mikołów
 
(38)
Nokia Puławy
 
(38)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Łuków
 
(29)
Nokia Kamienna Góra
 
(29)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Bochnia
 
(28)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Kobyłka
 
(26)
Nokia Kłodzko
 
(26)
Nokia Brzozów
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(23)
Nokia Nowy Targ
 
(22)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Szczyrk
 
(20)
Nokia Myszków
 
(20)
Nokia Brwinów
 
(19)
Nokia Paczków
 
(19)
Nokia Głubczyce
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Jabłonna
 
(17)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Płońsk
 
(17)
Nokia Stary Sącz
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Mszana Dolna
 
(16)
Nokia Wyrazów
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Bogdaniec
 
(15)
Nokia Białogard
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Gryfice
 
(14)
Nokia Lubsko
 
(14)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Daleszyce
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(12)
Nokia Słupca
 
(12)
Nokia Pruszcz
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Kluczbork
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Poddębice
 
(12)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Drwalew
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Niwiska
 
(10)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Szynwałd
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Piekoszów
 
(10)
Nokia Zelów
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)