| Stan | Nowy |
| Konstrukcja | szkło hartowane |
| Zasilacz w zestawie | nie |
| Standard płyty głównej | ATX, microATX, ITX |
| Producent | Endorfy |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kolor | czarny |
| Model | Endorfy ventum 200 air |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 161 mm |
| Maksymalna długość karty graficznej | 315 mm |
| Zainstalowane wentylatory | Cztery |
| Maksymalna liczba wentylatorów | 7 |
| Szerokość produktu | 216 cm |
| Wysokość produktu | 440 cm |
| Głębokość produktu | 373 cm |
| Waga produktu | 5.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.50 kg |
| Liczba złączy USB | 4 |
| Pozostałe złącza | 2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 62d99bdf-cfe9-4781-93a0-dd2e7dc60f0e
Podobne wyszukiwania
Obudowy Warszawa
 
(91)
Obudowy Kraków
 
(50)
Obudowy Poznań
 
(34)
Obudowy Jelenia Góra
 
(21)
Obudowy Kotki
 
(20)
Obudowy Łódź
 
(18)
Obudowy Białystok
 
(18)
Obudowy Bełchatów
 
(17)
Obudowy Wrocław
 
(17)
Obudowy Gdańsk
 
(15)
Obudowy Płock
 
(12)
Obudowy Rzeszów
 
(10)
Obudowy Katowice
 
(9)
Obudowy Ciechanów
 
(9)
Obudowy Szczecin
 
(9)
Obudowy Kielce
 
(7)
Obudowy Słubice
 
(7)
Obudowy Lublin
 
(7)
Obudowy Bielsko-Biała
 
(6)
Obudowy Mielec
 
(6)
Obudowy Toruń
 
(6)
Obudowy Chełmża
 
(5)
Obudowy Łowicz
 
(5)
Obudowy Legionowo
 
(5)
Obudowy Legnica
 
(5)
Obudowy Rybnik
 
(5)
Obudowy Księginice Wielkie
 
(5)
Obudowy Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Obudowy Piaseczno
 
(5)
Obudowy Borowa
 
(5)
Obudowy Suwałki
 
(4)
Obudowy Bydgoszcz
 
(4)
Obudowy Szczecinek
 
(4)
Obudowy Olsza
 
(4)
Obudowy Piotrków Trybunalski
 
(4)
Obudowy Zabrze
 
(4)
Obudowy Wyszków
 
(4)
Obudowy Zamość
 
(4)
Obudowy Błonie
 
(4)
Obudowy Elbląg
 
(4)
Obudowy Tychy
 
(4)
Obudowy Słupsk
 
(4)
Obudowy Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Obudowy Roczyny
 
(4)
Obudowy Gdynia
 
(4)
Obudowy Sokolniki
 
(4)
Obudowy Częstochowa
 
(4)
Obudowy Goleniów
 
(4)