| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Standard płyty głównej | microATX |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Zasilacz w zestawie | nie |
| Konstrukcja | tunel na zasilacz, filtr przeciwkurzowy, drzwiczki na panelu przednim, szkło hartowane |
| Kolor | czarny |
| Szerokość produktu | 40 cm |
| Wysokość produktu | 38 cm |
| Głębokość produktu | 22 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Liczba złączy USB | 4 |
| Pozostałe złącza | 2 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8f88dd55-c409-4e29-bca8-9835937a8895
Podobne wyszukiwania
Obudowy Warszawa
 
(85)
Obudowy Kraków
 
(45)
Obudowy Poznań
 
(34)
Obudowy Jelenia Góra
 
(21)
Obudowy Białystok
 
(19)
Obudowy Wrocław
 
(19)
Obudowy Kotki
 
(18)
Obudowy Łódź
 
(18)
Obudowy Gdańsk
 
(14)
Obudowy Płock
 
(12)
Obudowy Ciechanów
 
(11)
Obudowy Rzeszów
 
(9)
Obudowy Tychy
 
(9)
Obudowy Sokolniki
 
(7)
Obudowy Mielec
 
(7)
Obudowy Lublin
 
(7)
Obudowy Słubice
 
(7)
Obudowy Łowicz
 
(7)
Obudowy Kielce
 
(7)
Obudowy Szczecin
 
(7)
Obudowy Katowice
 
(6)
Obudowy Gdynia
 
(6)
Obudowy Bielsko-Biała
 
(6)
Obudowy Legionowo
 
(5)
Obudowy Borowa
 
(5)
Obudowy Chełmża
 
(5)
Obudowy Księginice Wielkie
 
(5)
Obudowy Goleniów
 
(5)
Obudowy Suwałki
 
(5)
Obudowy Opole
 
(5)
Obudowy Wyszków
 
(5)
Obudowy Olsza
 
(4)
Obudowy Toruń
 
(4)
Obudowy Roczyny
 
(4)
Obudowy Rybnik
 
(4)
Obudowy Częstochowa
 
(4)
Obudowy Szczecinek
 
(4)
Obudowy Tczew
 
(4)
Obudowy Piaseczno
 
(4)
Obudowy Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Obudowy Błonie
 
(4)
Obudowy Piotrków Trybunalski
 
(4)
Obudowy Zabrze
 
(4)
Obudowy Międzyrzecz
 
(4)
Obudowy Sosnowiec
 
(4)
Obudowy Orzech
 
(4)