| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | MODECOM |
| EAN (GTIN) | 5901885241814 |
| Model | Loki |
| Kod producenta | AM-LOKI-10-000000-0002 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Zasilacz w zestawie | nie |
| Standard płyty głównej | microATX, Mini-ITX |
| Liczba złączy USB | 1 |
| Kolor | czarny |
| Szerokość produktu | 18.00 cm |
| Wysokość produktu | 41.00 cm |
| Głębokość produktu | 37.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.800 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 6e52c82c-0121-4831-a268-60328314e5e7
Podobne wyszukiwania
Obudowy Warszawa
 
(85)
Obudowy Kraków
 
(53)
Obudowy Poznań
 
(33)
Obudowy Jelenia Góra
 
(21)
Obudowy Białystok
 
(19)
Obudowy Łódź
 
(19)
Obudowy Kotki
 
(19)
Obudowy Bełchatów
 
(16)
Obudowy Wrocław
 
(16)
Obudowy Gdańsk
 
(14)
Obudowy Płock
 
(12)
Obudowy Ciechanów
 
(11)
Obudowy Kielce
 
(9)
Obudowy Szczecin
 
(9)
Obudowy Tychy
 
(9)
Obudowy Rzeszów
 
(9)
Obudowy Łowicz
 
(7)
Obudowy Bielsko-Biała
 
(7)
Obudowy Mielec
 
(7)
Obudowy Słubice
 
(7)
Obudowy Katowice
 
(6)
Obudowy Lublin
 
(6)
Obudowy Gdynia
 
(6)
Obudowy Borowa
 
(5)
Obudowy Legionowo
 
(5)
Obudowy Chełmża
 
(5)
Obudowy Księginice Wielkie
 
(5)
Obudowy Suwałki
 
(5)
Obudowy Toruń
 
(4)
Obudowy Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Obudowy Roczyny
 
(4)
Obudowy Rybnik
 
(4)
Obudowy Międzyrzecz
 
(4)
Obudowy Olsza
 
(4)
Obudowy Piotrków Trybunalski
 
(4)
Obudowy Piaseczno
 
(4)
Obudowy Częstochowa
 
(4)
Obudowy Zabrze
 
(4)
Obudowy Bydgoszcz
 
(4)
Obudowy Szczecinek
 
(4)
Obudowy Sosnowiec
 
(4)
Obudowy Sokolniki
 
(4)
Obudowy Błonie
 
(4)