| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Phanteks |
| Model | Eclipse P400 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Zasilacz w zestawie | nie |
| Konstrukcja | filtr przeciwkurzowy, szkło hartowane, tunel na zasilacz |
| Standard płyty głównej | ATX, microATX, Mini-ITX, Extended ATX (EATX) |
| Liczba złączy USB | 2 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 160 mm |
| Maksymalna długość karty graficznej | 395 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 3 z przodu |
| Kolor | czarny |
| Szerokość produktu | 21 cm |
| Wysokość produktu | 46.5 cm |
| Głębokość produktu | 47 cm |
| Waga produktu | 7 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8 kg |
| Stan opakowania | otwarte |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e11e9a63-3bea-4b52-9d24-c86fbb4a17eb
Podobne wyszukiwania
Obudowy Warszawa
 
(91)
Obudowy Kraków
 
(54)
Obudowy Poznań
 
(34)
Obudowy Jelenia Góra
 
(21)
Obudowy Kotki
 
(20)
Obudowy Białystok
 
(19)
Obudowy Łódź
 
(17)
Obudowy Wrocław
 
(17)
Obudowy Bełchatów
 
(17)
Obudowy Gdańsk
 
(15)
Obudowy Płock
 
(12)
Obudowy Rzeszów
 
(9)
Obudowy Katowice
 
(9)
Obudowy Ciechanów
 
(9)
Obudowy Szczecin
 
(8)
Obudowy Kielce
 
(7)
Obudowy Słubice
 
(7)
Obudowy Toruń
 
(6)
Obudowy Lublin
 
(6)
Obudowy Bielsko-Biała
 
(6)
Obudowy Mielec
 
(6)
Obudowy Księginice Wielkie
 
(5)
Obudowy Legnica
 
(5)
Obudowy Rybnik
 
(5)
Obudowy Legionowo
 
(5)
Obudowy Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Obudowy Borowa
 
(5)
Obudowy Chełmża
 
(5)
Obudowy Łowicz
 
(5)
Obudowy Goleniów
 
(4)
Obudowy Suwałki
 
(4)
Obudowy Bydgoszcz
 
(4)
Obudowy Szczecinek
 
(4)
Obudowy Olsza
 
(4)
Obudowy Elbląg
 
(4)
Obudowy Wyszków
 
(4)
Obudowy Piotrków Trybunalski
 
(4)
Obudowy Zabrze
 
(4)
Obudowy Zamość
 
(4)
Obudowy Błonie
 
(4)
Obudowy Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Obudowy Tychy
 
(4)
Obudowy Słupsk
 
(4)
Obudowy Roczyny
 
(4)
Obudowy Gdynia
 
(4)
Obudowy Sokolniki
 
(4)
Obudowy Piaseczno
 
(4)
Obudowy Częstochowa
 
(4)