| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rozmiar | M |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Płeć | kobieta |
| Marka | OCHNIK |
| Szerokość pod pachami | 49.50 cm |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | ramoneska |
| Długość | do pasa |
| Wypełnienie | nie dotyczy |
| Kaptur | bez kaptura |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Zapięcie | zamek |
| Cechy dodatkowe | z podszewką |
| Liczba kieszeni | 4 |
| Długość całkowita | 65 cm |
| Długość rękawa | 64.50 cm |
| Szerokość na dole produktu | 50 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d7d33d17-876c-4e6b-8f44-dc6960d0ca50
Podobne wyszukiwania
Kurtki Warszawa
 
(2561)
Kurtki Lublin
 
(330)
Kurtki Kielce
 
(212)
Kurtki Koło
 
(152)
Kurtki Sosnowiec
 
(113)
Kurtki Gliwice
 
(112)
Kurtki Mysłowice
 
(98)
Kurtki Elbląg
 
(96)
Kurtki Opole
 
(81)
Kurtki Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Kurtki Nowy Targ
 
(75)
Kurtki Jelenia Góra
 
(73)
Kurtki Jarosław
 
(70)
Kurtki Zamość
 
(70)
Kurtki Łuków
 
(69)
Kurtki Stargard
 
(63)
Kurtki Przemyśl
 
(61)
Kurtki Fidest
 
(56)
Kurtki Skierniewice
 
(53)
Kurtki Puste Łąki
 
(51)
Kurtki Piaseczno
 
(50)
Kurtki Legionowo
 
(48)
Kurtki Tczew
 
(44)
Kurtki Szczecinek
 
(41)
Kurtki Siemianowice Śląskie
 
(36)
Kurtki Pasłęk
 
(36)
Kurtki Zbąszynek
 
(36)
Kurtki Będzin
 
(36)
Kurtki Bolesławiec
 
(35)
Kurtki Myślenice
 
(34)
Kurtki Starachowice
 
(34)
Kurtki Zgierz
 
(33)
Kurtki Grodzisk Mazowiecki
 
(30)
Kurtki Ełk
 
(28)
Kurtki Kluczbork
 
(26)
Kurtki Krotoszyn
 
(25)
Kurtki Bochnia
 
(24)
Kurtki Gryfice
 
(24)
Kurtki Wadowice
 
(23)
Kurtki Kłodzko
 
(22)
Kurtki Puławy
 
(21)
Kurtki Młoszowa
 
(21)
Kurtki Żywiec
 
(20)
Kurtki Wymiarki
 
(20)
Kurtki Brwinów
 
(20)
Kurtki Myszków
 
(20)
Kurtki Płońsk
 
(20)
Kurtki Morąg
 
(19)
Kurtki Sokołów Małopolski
 
(19)
Kurtki Ustroń
 
(18)
Kurtki Kamienna Góra
 
(18)
Kurtki Mikołów
 
(18)
Kurtki Wągrowiec
 
(17)
Kurtki Wołów
 
(17)
Kurtki Czersk
 
(17)
Kurtki Śrem
 
(16)
Kurtki Słupca
 
(15)
Kurtki Łęczna
 
(15)
Kurtki Łęczyca
 
(15)
Kurtki Siemiatycze
 
(15)
Kurtki Jelcz-Laskowice
 
(14)
Kurtki Opalenica
 
(14)
Kurtki Tarnowo Podgórne
 
(14)
Kurtki Komorniki
 
(13)
Kurtki Kostrzyn nad Odrą
 
(13)
Kurtki Polska Cerekiew
 
(12)
Kurtki Ostrów Mazowiecka
 
(12)
Kurtki Braniewo
 
(12)
Kurtki Chełmiec
 
(11)
Kurtki Krasnystaw
 
(11)
Kurtki Wałcz
 
(11)
Kurtki Góra
 
(11)
Kurtki Milicz
 
(11)
Kurtki Kowary
 
(11)
Kurtki Kobyłka
 
(11)
Kurtki Limanowa
 
(11)
Kurtki Mareza
 
(11)
Kurtki Stary Sącz
 
(10)
Kurtki Szynwałd
 
(10)
Kurtki Dynów
 
(10)
Kurtki Chełmno
 
(10)
Kurtki Chociwel
 
(10)
Kurtki Jabłonna
 
(9)
Kurtki Świętajno
 
(9)
Kurtki Józefów
 
(9)
Kurtki Lubsko
 
(9)
Kurtki Chodzież
 
(9)
Kurtki Krzymów
 
(9)
Kurtki Olsztynek
 
(9)
Kurtki Sulęcin
 
(9)
Kurtki Rydułtowy
 
(8)
Kurtki Ropczyce
 
(8)
Kurtki Strzelin
 
(8)
Kurtki Gieraszowice
 
(8)
Kurtki Sierpc
 
(8)
Kurtki Bażanowice
 
(8)