| Stan | Nowy |
| Marka | Rejs |
| Typ | dwupoziomowa |
| Szerokość produktu | 51.80 cm |
| Wysokość produktu | 12.20 cm |
| Kod producenta | TE06.2102.03.012 |
| Głębokość produktu | 25.60 cm |
| EAN (GTIN) | 5907520718369 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9fc0be4e-16e5-4d86-ac85-a5221986914b