O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Menuett |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Moc nominalna | 700 W |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 5 l |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, schowek na akcesoria, teleskopowa rura |
| Cechy dodatkowe | Bardzo cichy. |
| Szerokość produktu | 37 cm |
| Wysokość produktu | 33 cm |
| Głębokość produktu | 63 cm |
| Waga produktu | 10.5 kg |
| Kod producenta | 005367 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bb7b8904-af3f-43aa-8e67-9e5769fe6c21
Podobne wyszukiwania
Odkurzacze tradycyjne Białystok
 
(48)
Odkurzacze tradycyjne Warszawa
 
(41)
Odkurzacze tradycyjne Wilkszyn
 
(25)
Odkurzacze tradycyjne Łódź
 
(18)
Odkurzacze tradycyjne Kraków
 
(15)
Odkurzacze tradycyjne Wrocław
 
(13)
Odkurzacze tradycyjne Zamość
 
(13)
Odkurzacze tradycyjne Radom
 
(9)
Odkurzacze tradycyjne Poznań
 
(9)
Odkurzacze tradycyjne Gdynia
 
(7)
Odkurzacze tradycyjne Szczecin
 
(7)
Odkurzacze tradycyjne Jaryszów
 
(6)
Odkurzacze tradycyjne Babiak
 
(6)
Odkurzacze tradycyjne Olsztyn
 
(6)
Odkurzacze tradycyjne Bydgoszcz
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Kraszewice
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Wiry
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Konin
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Mikołów
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Gliwice
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Tychy
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Piła
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Ostrołęka
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Bielsk Podlaski
 
(4)