| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Festool |
| Seria | FE 574947 |
| Maksymalna moc | 1200.00 W |
| Napięcie zasilania | 230.00 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Wydatek powietrza | 65.00 l/s |
| Zasięg pracy | 7.50 m |
| Informacje dodatkowe | gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, regulacja siły ssania |
| Waga urządzenia | 13.90 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 18.960 kg |
| Pojemność zbiornika | 26.00 l |
| Klasa filtracji | L (Low) |
| Kod producenta | 574947 |
| EAN (GTIN) | 4014549283035 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a1e11434-1cb3-4e9e-b237-f4fef013d51e
Podobne wyszukiwania
Odkurzacze przemysłowe Warszawa
 
(31)
Odkurzacze przemysłowe Głogowa
 
(21)
Odkurzacze przemysłowe Wrocław
 
(18)
Odkurzacze przemysłowe Kraków
 
(15)
Odkurzacze przemysłowe Choroń
 
(8)
Odkurzacze przemysłowe Gdańsk
 
(7)
Odkurzacze przemysłowe Radzymin
 
(7)
Odkurzacze przemysłowe Raszków
 
(7)
Odkurzacze przemysłowe Łódź
 
(7)
Odkurzacze przemysłowe Białystok
 
(6)
Odkurzacze przemysłowe Konin
 
(6)
Odkurzacze przemysłowe Siedlce
 
(5)
Odkurzacze przemysłowe Gliwice
 
(5)
Odkurzacze przemysłowe Nowy Sącz
 
(5)
Odkurzacze przemysłowe Legnica
 
(5)
Odkurzacze przemysłowe Kwidzyn
 
(4)
Odkurzacze przemysłowe Balin
 
(4)
Odkurzacze przemysłowe Brzeziny
 
(4)
Odkurzacze przemysłowe Ząbki
 
(4)
Odkurzacze przemysłowe Katowice
 
(4)
Odkurzacze przemysłowe Rzeszów
 
(4)
Odkurzacze przemysłowe Chełmża
 
(4)
Odkurzacze przemysłowe Mórkowo
 
(4)
Odkurzacze przemysłowe Szczecin
 
(4)