| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Hoover |
| Kolor dominujący | zielony |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Konstrukcja | teleskopowa rura |
| Model | HE532ALG 011 |
| EAN (GTIN) | 8059019065687 |
| Moc nominalna | 700.00 W |
| Zasięg pracy | 10.00 m |
| Pojemność zbiornika na kurz | 4.00 l |
| Filtr | HEPA |
| Szerokość produktu | 44.30 cm |
| Głębokość produktu | 30.00 cm |
| Kod producenta | HE532ALG 011 |
| Długość kabla | 7.00 m |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 26b5f8e2-c712-4ddd-be96-418f1012e632
Podobne wyszukiwania
Odkurzacze tradycyjne Białystok
 
(49)
Odkurzacze tradycyjne Warszawa
 
(43)
Odkurzacze tradycyjne Wilkszyn
 
(25)
Odkurzacze tradycyjne Łódź
 
(21)
Odkurzacze tradycyjne Zamość
 
(14)
Odkurzacze tradycyjne Kraków
 
(14)
Odkurzacze tradycyjne Wrocław
 
(12)
Odkurzacze tradycyjne Poznań
 
(11)
Odkurzacze tradycyjne Radom
 
(9)
Odkurzacze tradycyjne Gdynia
 
(8)
Odkurzacze tradycyjne Olsztyn
 
(8)
Odkurzacze tradycyjne Szczecin
 
(8)
Odkurzacze tradycyjne Bydgoszcz
 
(7)
Odkurzacze tradycyjne Babiak
 
(6)
Odkurzacze tradycyjne Jaryszów
 
(6)
Odkurzacze tradycyjne Konin
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Wiry
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Kraszewice
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Mikołów
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Piła
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Ostrołęka
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Gliwice
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Bielsk Podlaski
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Tychy
 
(4)