O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor dominujący | czarny |
| Rodzaj odkurzacza | workowy |
| Komunikacja | wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, teleskopowa rura |
| Model | MOD-23 |
| EAN (GTIN) | 5901308015442 |
| Zasięg pracy | 10.00 m |
| Pojemność zbiornika na kurz | 3.50 l |
| Szerokość produktu | 40.00 cm |
| Wysokość produktu | 29.00 cm |
| Głębokość produktu | 53.00 cm |
| Waga produktu | 6.80 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.800 kg |
| Kod producenta | MOD-23 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 790c6335-1e73-4db5-8bb2-7f1726469102
Podobne wyszukiwania
Odkurzacze tradycyjne Białystok
 
(48)
Odkurzacze tradycyjne Warszawa
 
(47)
Odkurzacze tradycyjne Wilkszyn
 
(25)
Odkurzacze tradycyjne Łódź
 
(18)
Odkurzacze tradycyjne Kraków
 
(15)
Odkurzacze tradycyjne Zamość
 
(13)
Odkurzacze tradycyjne Wrocław
 
(10)
Odkurzacze tradycyjne Gdynia
 
(9)
Odkurzacze tradycyjne Radom
 
(9)
Odkurzacze tradycyjne Poznań
 
(9)
Odkurzacze tradycyjne Szczecin
 
(7)
Odkurzacze tradycyjne Olsztyn
 
(6)
Odkurzacze tradycyjne Jaryszów
 
(6)
Odkurzacze tradycyjne Babiak
 
(6)
Odkurzacze tradycyjne Wiry
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Konin
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Bydgoszcz
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Kraszewice
 
(5)
Odkurzacze tradycyjne Piła
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Gliwice
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Tychy
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Ostrołęka
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Bielsk Podlaski
 
(4)
Odkurzacze tradycyjne Mikołów
 
(4)