| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Sencor |
| Model | SVC 190B |
| Kolor dominujący | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 7.20 V |
| Moc | 45.00 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.50 l |
| Filtr | wielokrotnego użycia |
| Czas ładowania | 900 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 15 min |
| Komunikacja | wskaźnik ładowania |
| Praca na mokro | brak informacji |
| Szerokość produktu | 10.00 cm |
| Wysokość produktu | 12.20 cm |
| Głębokość produktu | 38.00 cm |
| Waga produktu | 1.50 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.500 kg |
| Kod producenta | SVC 190B |
| EAN (GTIN) | 8590669089352 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3387d7f1-d5ba-4229-ac5b-f0d46a19cb80
Podobne wyszukiwania
Odkurzacze ręczne Warszawa
 
(49)
Odkurzacze ręczne Rakszawa
 
(23)
Odkurzacze ręczne Wrocław
 
(18)
Odkurzacze ręczne Poznań
 
(16)
Odkurzacze ręczne Białystok
 
(12)
Odkurzacze ręczne Łódź
 
(12)
Odkurzacze ręczne Bydgoszcz
 
(11)
Odkurzacze ręczne Kraków
 
(10)
Odkurzacze ręczne Gdańsk
 
(10)
Odkurzacze ręczne Lublin
 
(9)
Odkurzacze ręczne Rzeszów
 
(8)
Odkurzacze ręczne Biała Podlaska
 
(8)
Odkurzacze ręczne Konin
 
(8)
Odkurzacze ręczne Szczecin
 
(7)
Odkurzacze ręczne Katowice
 
(6)
Odkurzacze ręczne Gdynia
 
(6)
Odkurzacze ręczne Sosnowiec
 
(5)
Odkurzacze ręczne Kielce
 
(5)
Odkurzacze ręczne Nowy Sącz
 
(5)
Odkurzacze ręczne Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Odkurzacze ręczne Zamość
 
(5)
Odkurzacze ręczne Elbląg
 
(4)
Odkurzacze ręczne Gliwice
 
(4)
Odkurzacze ręczne Ostrołęka
 
(4)
Odkurzacze ręczne Żyrardów
 
(4)
Odkurzacze ręczne Opole
 
(4)
Odkurzacze ręczne Gorzów Wielkopolski
 
(4)