| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | E5 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Napięcie akumulatora | 14.40 V |
| Moc | 25.00 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.40 l |
| Czas ładowania | 6 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 110 min |
| Komunikacja | dotykowy panel sterowania, wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora |
| Czujniki | schodów |
| Opcje czyszczenia | mopowanie, odkurzanie |
| Funkcje robota | automatyczny powrót do bazy |
| Liczba programów pracy | 3 |
| Cechy dodatkowe | Lampka kontrolna |
| Załączone wyposażenie | szczotka boczna |
| Szerokość produktu | 30.00 cm |
| Wysokość produktu | 7.00 cm |
| Głębokość produktu | 30.00 cm |
| Waga produktu | 3.68 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.000 kg |
| Kod producenta | xiaomi |
| EAN (GTIN) | 6941812760673 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cf1462ac-d7eb-49f1-afe1-66f99345f85a
Podobne wyszukiwania
Roboty sprzątające Warszawa
 
(275)
Roboty sprzątające Pruszków
 
(128)
Roboty sprzątające Wrocław
 
(113)
Roboty sprzątające Rybno
 
(88)
Roboty sprzątające Lublin
 
(81)
Roboty sprzątające Łódź
 
(65)
Roboty sprzątające Gdańsk
 
(45)
Roboty sprzątające Gniezno
 
(39)
Roboty sprzątające Bydgoszcz
 
(30)
Roboty sprzątające Rzeszów
 
(28)
Roboty sprzątające Szczecin
 
(27)
Roboty sprzątające Białka Tatrzańska
 
(23)
Roboty sprzątające Kielce
 
(22)
Roboty sprzątające Zamość
 
(19)
Roboty sprzątające Częstochowa
 
(17)
Roboty sprzątające Gdynia
 
(17)
Roboty sprzątające Tychy
 
(16)
Roboty sprzątające Syców
 
(15)
Roboty sprzątające Myślenice
 
(13)
Roboty sprzątające Toruń
 
(13)
Roboty sprzątające Sosnowiec
 
(13)
Roboty sprzątające Żary
 
(13)
Roboty sprzątające Chorzów
 
(12)
Roboty sprzątające Olsztyn
 
(12)
Roboty sprzątające Mikołów
 
(12)
Roboty sprzątające Stryków
 
(11)
Roboty sprzątające Bielsko-Biała
 
(11)
Roboty sprzątające Baszkówka
 
(11)
Roboty sprzątające Lubań
 
(11)
Roboty sprzątające Ostrów Wielkopolski
 
(10)
Roboty sprzątające Gostyń
 
(10)
Roboty sprzątające Gliwice
 
(10)
Roboty sprzątające Królowa Wola
 
(10)
Roboty sprzątające Rybnik
 
(10)
Roboty sprzątające Tarnów
 
(9)
Roboty sprzątające Banino
 
(9)
Roboty sprzątające Sieradz
 
(9)
Roboty sprzątające Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Roboty sprzątające Marki
 
(8)
Roboty sprzątające Międzyrzec Podlaski
 
(8)
Roboty sprzątające Przemyśl
 
(8)
Roboty sprzątające Opole
 
(8)
Roboty sprzątające Łowicz
 
(8)
Roboty sprzątające Buszyce
 
(8)
Roboty sprzątające Legnica
 
(7)
Roboty sprzątające Dzierżoniów
 
(7)
Roboty sprzątające Jaworzno
 
(7)
Roboty sprzątające Nysa
 
(7)
Roboty sprzątające Piaseczno
 
(7)
Roboty sprzątające Wałbrzych
 
(7)
Roboty sprzątające Zgierz
 
(7)
Roboty sprzątające Elbląg
 
(7)
Roboty sprzątające Radom
 
(6)
Roboty sprzątające Kalisz
 
(6)
Roboty sprzątające Biała Podlaska
 
(6)
Roboty sprzątające Łobez
 
(6)
Roboty sprzątające Tuliszków
 
(6)
Roboty sprzątające Siedlce
 
(6)
Roboty sprzątające Ełk
 
(6)
Roboty sprzątające Piekary Śląskie
 
(6)
Roboty sprzątające Konin
 
(6)
Roboty sprzątające Świętochłowice
 
(6)
Roboty sprzątające Ruda Śląska
 
(6)
Roboty sprzątające Grudziądz
 
(6)
Roboty sprzątające Słupsk
 
(6)
Roboty sprzątające Legionowo
 
(5)
Roboty sprzątające Włocławek
 
(5)
Roboty sprzątające Leszno
 
(5)
Roboty sprzątające Suwałki
 
(5)
Roboty sprzątające Mosina
 
(5)
Roboty sprzątające Racibórz
 
(5)
Roboty sprzątające Jelenia Góra
 
(4)
Roboty sprzątające Pniewy
 
(4)
Roboty sprzątające Radomsko
 
(4)
Roboty sprzątające Puck
 
(4)
Roboty sprzątające Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Roboty sprzątające Żyrardów
 
(4)
Roboty sprzątające Grabów nad Prosną
 
(4)
Roboty sprzątające Starogard Gdański
 
(4)
Roboty sprzątające Czeladź
 
(4)
Roboty sprzątające Bełchatów
 
(4)
Roboty sprzątające Dybki
 
(4)
Roboty sprzątające Piotrków Trybunalski
 
(4)
Roboty sprzątające Zabrze
 
(4)
Roboty sprzątające Chotomów
 
(4)
Roboty sprzątające Orle
 
(4)
Roboty sprzątające Szczecinek
 
(4)
Roboty sprzątające Komorniki
 
(4)
Roboty sprzątające Tarnowskie Góry
 
(4)
Roboty sprzątające Krosno
 
(4)
Roboty sprzątające Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Roboty sprzątające Oława
 
(4)
Roboty sprzątające Wołomin
 
(4)
Roboty sprzątające Skierniewice
 
(4)
Roboty sprzątające Warka
 
(4)
Roboty sprzątające Turek
 
(4)