| Stan | Bardzo dobry |
| Szerokość produktu | 120 cm |
| Marka | IMA |
| Rodzaj okleiniarki | stacjonarna |
| Waga | 600 kg |
| Wysokość produktu | 120 cm |
| Przeznaczenie | do krawędzi |
| Długość | 380 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ccf1483c-6b42-459d-89ac-650f178260e6
Podobne wyszukiwania
Okleiniarki Warszawa
 
(13)
Okleiniarki Gdynia
 
(11)
Okleiniarki Zgorzelec
 
(5)
Okleiniarki Wrocław
 
(5)
Okleiniarki Radomsko
 
(4)