| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | AH1434 G22 |
| Producent | Ana Hickmann |
| Rodzaj | damskie |
| Kształt | owalne |
| Materiał | metal |
| Typ | pełna |
| Długość zausznika | 145 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość szkła | 55 mm |
| Szerokość oprawek | 142 mm |
| Wysokość oprawek | 50 mm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aa8bc9da-ab8e-4540-9aed-a39854ba9aee
Podobne wyszukiwania
Oprawki Szczecin
 
(202)
Oprawki Ruda Śląska
 
(183)
Oprawki Warszawa
 
(150)
Oprawki Rzeszów
 
(121)
Oprawki Wrocław
 
(101)
Oprawki Kraków
 
(32)
Oprawki Bielsko-Biała
 
(24)
Oprawki Choczewo
 
(18)
Oprawki Kolbuszowa
 
(17)
Oprawki Bydgoszcz
 
(16)
Oprawki Białystok
 
(14)
Oprawki Opalenica
 
(13)
Oprawki Łódź
 
(12)
Oprawki Suwałki
 
(11)
Oprawki Gdańsk
 
(11)
Oprawki Lublin
 
(11)
Oprawki Poznań
 
(11)
Oprawki Płock
 
(10)
Oprawki Gliwice
 
(9)
Oprawki Zblewo
 
(9)
Oprawki Będzin
 
(9)
Oprawki Kielce
 
(9)
Oprawki Sosnowiec
 
(8)
Oprawki Sokołów Podlaski
 
(7)
Oprawki Anielew
 
(7)
Oprawki Bytom
 
(6)
Oprawki Katowice
 
(6)
Oprawki Jadwinin
 
(5)
Oprawki Kalisz
 
(5)
Oprawki Ciechanów
 
(5)
Oprawki Węgrzce
 
(5)
Oprawki Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Oprawki Toruń
 
(5)
Oprawki Wejherowo
 
(5)
Oprawki Czechowice-Dziedzice
 
(5)
Oprawki Częstochowa
 
(5)
Oprawki Piła
 
(5)
Oprawki Jelenia Góra
 
(5)
Oprawki Gniezno
 
(5)
Oprawki Świdnica
 
(5)
Oprawki Legionowo
 
(5)
Oprawki Sejny
 
(5)
Oprawki Dzierżoniów
 
(4)
Oprawki Zamość
 
(4)
Oprawki Gdynia
 
(4)
Oprawki Szczytno
 
(4)
Oprawki Brodnica
 
(4)
Oprawki Radom
 
(4)
Oprawki Janikowo
 
(4)
Oprawki Bodzentyn
 
(4)
Oprawki Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Oprawki Olkusz
 
(4)
Oprawki Oświęcim
 
(4)