| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Kangol |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | fioletowy |
| Fason | inny |
| Materiał oprawki | plastik |
| Cechy dodatkowe | antyrefleks |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Szerokość soczewki | 54 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Długość zausznika | 140 mm |
| Model | 286 |
| Nazwa koloru producenta | C1 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7925f1de-9532-45a5-9cbe-403ff27cc8d8
Podobne wyszukiwania
Okulary zerówki Choczewo
 
(316)
Okulary zerówki Kraków
 
(63)
Okulary zerówki Warszawa
 
(48)
Okulary zerówki Łódź
 
(35)
Okulary zerówki Stargard
 
(24)
Okulary zerówki Aleksandrów Łódzki
 
(23)
Okulary zerówki Suwałki
 
(20)
Okulary zerówki Poznań
 
(16)
Okulary zerówki Wrocław
 
(15)
Okulary zerówki Leszno
 
(8)
Okulary zerówki Ruda Śląska
 
(8)
Okulary zerówki Strzebielino
 
(7)
Okulary zerówki Sokółka
 
(7)
Okulary zerówki Gliwice
 
(6)
Okulary zerówki Opoczno
 
(6)
Okulary zerówki Legnica
 
(5)
Okulary zerówki Krasnobród
 
(5)
Okulary zerówki Szamocin
 
(5)
Okulary zerówki Kije
 
(5)
Okulary zerówki Czechowice-Dziedzice
 
(5)
Okulary zerówki Gdańsk
 
(4)
Okulary zerówki Sosnowiec
 
(4)
Okulary zerówki Katowice
 
(4)
Okulary zerówki Siedlce
 
(4)
Okulary zerówki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Okulary zerówki Stalowa Wola
 
(4)
Okulary zerówki Kozienice
 
(4)
Okulary zerówki Stare Bielice
 
(4)