| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Vogue |
| Rodzaj | damskie |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Szerokość oprawek | 138 mm |
| Szerokość szkła | 53 mm |
| Kształt | owalne |
| Kod producenta | VO3735 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 98e4d04f-b684-49c2-9b7b-77b2f158b0b9
Podobne wyszukiwania
Oprawki Szczecin
 
(202)
Oprawki Ruda Śląska
 
(183)
Oprawki Warszawa
 
(146)
Oprawki Rzeszów
 
(121)
Oprawki Wrocław
 
(98)
Oprawki Kraków
 
(32)
Oprawki Bielsko-Biała
 
(24)
Oprawki Choczewo
 
(18)
Oprawki Kolbuszowa
 
(17)
Oprawki Bydgoszcz
 
(16)
Oprawki Białystok
 
(14)
Oprawki Opalenica
 
(13)
Oprawki Lublin
 
(13)
Oprawki Suwałki
 
(11)
Oprawki Poznań
 
(11)
Oprawki Łódź
 
(11)
Oprawki Gdańsk
 
(10)
Oprawki Będzin
 
(9)
Oprawki Zblewo
 
(9)
Oprawki Gliwice
 
(9)
Oprawki Płock
 
(9)
Oprawki Kielce
 
(9)
Oprawki Sosnowiec
 
(8)
Oprawki Anielew
 
(7)
Oprawki Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Oprawki Radom
 
(7)
Oprawki Katowice
 
(7)
Oprawki Sokołów Podlaski
 
(7)
Oprawki Nowy Dwór Mazowiecki
 
(6)
Oprawki Gdynia
 
(6)
Oprawki Legionowo
 
(6)
Oprawki Toruń
 
(5)
Oprawki Gniezno
 
(5)
Oprawki Jadwinin
 
(5)
Oprawki Sejny
 
(5)
Oprawki Kalisz
 
(5)
Oprawki Wejherowo
 
(5)
Oprawki Jelenia Góra
 
(5)
Oprawki Ciechanów
 
(5)
Oprawki Czechowice-Dziedzice
 
(5)
Oprawki Piła
 
(5)
Oprawki Bytom
 
(5)
Oprawki Węgrzce
 
(5)
Oprawki Bodzentyn
 
(4)
Oprawki Olkusz
 
(4)
Oprawki Oświęcim
 
(4)
Oprawki Janikowo
 
(4)
Oprawki Zamość
 
(4)
Oprawki Szczytno
 
(4)
Oprawki Brodnica
 
(4)
Oprawki Dzierżoniów
 
(4)