| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.10 kg |
| Płeć | uniseks |
| Marka | Chrome Hearts |
| Kolor | czarny |
| Odcień | antracytowy |
| Fason | sportowe |
| Szerokość soczewki | 00 mm |
| Szerokość mostka | 1 mm |
| Długość zausznika | 15 mm |
| Nazwa koloru producenta | Chrome Hearts |
| Kod producenta | 3 |
| Model | 34 |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 53af160d-3f16-4366-80b8-ce81cb4b460d
Podobne wyszukiwania
Okulary zerówki Choczewo
 
(317)
Okulary zerówki Kraków
 
(61)
Okulary zerówki Warszawa
 
(57)
Okulary zerówki Łódź
 
(35)
Okulary zerówki Stargard
 
(24)
Okulary zerówki Aleksandrów Łódzki
 
(23)
Okulary zerówki Suwałki
 
(20)
Okulary zerówki Poznań
 
(16)
Okulary zerówki Wrocław
 
(12)
Okulary zerówki Ruda Śląska
 
(8)
Okulary zerówki Leszno
 
(8)
Okulary zerówki Strzebielino
 
(7)
Okulary zerówki Sokółka
 
(7)
Okulary zerówki Opoczno
 
(6)
Okulary zerówki Gliwice
 
(6)
Okulary zerówki Krasnobród
 
(5)
Okulary zerówki Czechowice-Dziedzice
 
(5)
Okulary zerówki Kije
 
(5)
Okulary zerówki Legnica
 
(5)
Okulary zerówki Nowy Sącz
 
(5)
Okulary zerówki Szamocin
 
(5)
Okulary zerówki Stare Bielice
 
(4)
Okulary zerówki Kozienice
 
(4)
Okulary zerówki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Okulary zerówki Gdańsk
 
(4)
Okulary zerówki Siedlce
 
(4)
Okulary zerówki Stalowa Wola
 
(4)
Okulary zerówki Katowice
 
(4)