| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Olympus |
| Model | 50mm f1.8 Zuiko OM-System Auto-S |
| Mocowanie | Olympus OM |
| Ogniskowa | 50 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Typ ogniskowania | stałoogniskowe |
| Stabilizacja | nie |
| Typ obiektywu | standardowy |
| Średnica filtra | 49.00 mm |
| Kod producenta | OM50F18-ZUIKO-OM |
| EAN (GTIN) | 5053690000466 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b69b4eff-1891-4307-9f39-a3b1cc9010de
Podobne wyszukiwania
Obiektywy Warszawa
 
(1401)
Obiektywy Gdańsk
 
(162)
Obiektywy Piastów
 
(153)
Obiektywy Lublin
 
(90)
Obiektywy Kielce
 
(78)
Obiektywy Jelenia Góra
 
(51)
Obiektywy Rzeszów
 
(49)
Obiektywy Bydgoszcz
 
(47)
Obiektywy Dobczyce
 
(34)
Obiektywy Gliwice
 
(32)
Obiektywy Sosnowiec
 
(30)
Obiektywy Legnica
 
(28)
Obiektywy Opole
 
(27)
Obiektywy Piaseczno
 
(25)
Obiektywy Pabianice
 
(24)
Obiektywy Zamość
 
(24)
Obiektywy Bielsko-Biała
 
(19)
Obiektywy Słupsk
 
(18)
Obiektywy Przemyśl
 
(17)
Obiektywy Włocławek
 
(17)
Obiektywy Dąbrowa Górnicza
 
(16)
Obiektywy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Obiektywy Piła
 
(13)
Obiektywy Szczawno-Zdrój
 
(12)
Obiektywy Zgierz
 
(12)
Obiektywy Pruszków
 
(12)
Obiektywy Piekary Śląskie
 
(12)
Obiektywy Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Obiektywy Siedlce
 
(12)
Obiektywy Stargard
 
(12)
Obiektywy Bochnia
 
(12)
Obiektywy Ełk
 
(11)
Obiektywy Koło
 
(11)
Obiektywy Elbląg
 
(11)
Obiektywy Mysłowice
 
(11)
Obiektywy Prochowice
 
(11)
Obiektywy Nowogard
 
(11)
Obiektywy Dębica
 
(10)
Obiektywy Sierpc
 
(10)
Obiektywy Nysa
 
(9)
Obiektywy Legionowo
 
(8)
Obiektywy Puławy
 
(8)
Obiektywy Strzelin
 
(8)
Obiektywy Zawiercie
 
(8)
Obiektywy Myszków
 
(8)
Obiektywy Kłodzko
 
(8)
Obiektywy Konin
 
(8)
Obiektywy Bystrzyca Kłodzka
 
(7)
Obiektywy Biała Podlaska
 
(7)
Obiektywy Dziwiszów
 
(7)
Obiektywy Wołomin
 
(7)
Obiektywy Bogdaniec
 
(7)
Obiektywy Kluczbork
 
(7)
Obiektywy Siemianowice Śląskie
 
(7)
Obiektywy Bolesławiec
 
(7)
Obiektywy Limanowa
 
(7)
Obiektywy Suchy Las
 
(6)
Obiektywy Głogów
 
(6)
Obiektywy Ustroń
 
(6)
Obiektywy Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Obiektywy Żywiec
 
(6)
Obiektywy Nowy Targ
 
(6)
Obiektywy Skierniewice
 
(6)
Obiektywy Czechowice-Dziedzice
 
(6)
Obiektywy Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Obiektywy Oława
 
(6)
Obiektywy Kudowa-Zdrój
 
(5)
Obiektywy Raszków
 
(5)
Obiektywy Niepołomice
 
(5)
Obiektywy Wałcz
 
(5)
Obiektywy Posada
 
(5)
Obiektywy Gryfice
 
(5)
Obiektywy Mikołów
 
(5)
Obiektywy Jordanów
 
(5)
Obiektywy Zawadka
 
(5)
Obiektywy Malcanów
 
(4)
Obiektywy Kowary
 
(4)
Obiektywy Nadarzyn
 
(4)
Obiektywy Zieleniewo
 
(4)
Obiektywy Łuków
 
(4)
Obiektywy Racibórz
 
(4)
Obiektywy Trzebnica
 
(4)
Obiektywy Dzierżoniów
 
(4)
Obiektywy Porosły
 
(4)
Obiektywy Sułkowice
 
(4)
Obiektywy Wyszków
 
(4)
Obiektywy Poddębice
 
(4)
Obiektywy Pęgów
 
(4)
Obiektywy Józefów
 
(4)
Obiektywy Nowe Pieścirogi
 
(4)
Obiektywy Białogard
 
(4)
Obiektywy Rzędkowice
 
(4)
Obiektywy Małkinia Górna
 
(4)
Obiektywy Kobyłka
 
(4)
Obiektywy Siemiatycze
 
(4)
Obiektywy Leszno
 
(4)