| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | OnePlus |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | 2 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 810 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, DLNA |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | brak |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| EAN (GTIN) | 6921815601234 |
| Kod producenta | A2003 |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Pojemność akumulatora | 3300 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c7e02f2f-14b7-40dc-9944-09776118306a
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3562)
OnePlus Kielce
 
(580)
OnePlus Ełk
 
(495)
OnePlus Lublin
 
(440)
OnePlus Gliwice
 
(228)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(170)
OnePlus Opole
 
(152)
OnePlus Sosnowiec
 
(133)
OnePlus Elbląg
 
(108)
OnePlus Zamość
 
(92)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(74)
OnePlus Jelenia Góra
 
(66)
OnePlus Mysłowice
 
(55)
OnePlus Legionowo
 
(53)
OnePlus Stargard
 
(51)
OnePlus Zgierz
 
(51)
OnePlus Wadowice
 
(50)
OnePlus Puławy
 
(47)
OnePlus Przemyśl
 
(46)
OnePlus Mikołów
 
(43)
OnePlus Drwalew
 
(42)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
OnePlus Jarosław
 
(41)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Poniatowa
 
(40)
OnePlus Żywiec
 
(37)
OnePlus Wągrowiec
 
(33)
OnePlus Będzin
 
(32)
OnePlus Morąg
 
(30)
OnePlus Kobyłka
 
(29)
OnePlus Sierpc
 
(29)
OnePlus Bochnia
 
(27)
OnePlus Łuków
 
(27)
OnePlus Szczecinek
 
(25)
OnePlus Nowy Targ
 
(24)
OnePlus Skierniewice
 
(24)
OnePlus Myszków
 
(23)
OnePlus Głubczyce
 
(23)
OnePlus Brwinów
 
(22)
OnePlus Kamienna Góra
 
(22)
OnePlus Kłodzko
 
(22)
OnePlus Pruszcz
 
(21)
OnePlus Mszana Dolna
 
(21)
OnePlus Koło
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Płońsk
 
(20)
OnePlus Paczków
 
(20)
OnePlus Łęczyca
 
(19)
OnePlus Myślenice
 
(19)
OnePlus Rydułtowy
 
(19)
OnePlus Brzozów
 
(19)
OnePlus Krotoszyn
 
(17)
OnePlus Limanowa
 
(17)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
OnePlus Hrubieszów
 
(16)
OnePlus Janów Lubelski
 
(16)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Szczyrk
 
(15)
OnePlus Plewiska
 
(14)
OnePlus Syców
 
(14)
OnePlus Wyrazów
 
(14)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(14)
OnePlus Słupca
 
(13)
OnePlus Jabłonna
 
(13)
OnePlus Gryfice
 
(13)
OnePlus Łosice
 
(13)
OnePlus Braniewo
 
(13)
OnePlus Kluczbork
 
(13)
OnePlus Łęczna
 
(13)
OnePlus Stary Sącz
 
(13)
OnePlus Białogard
 
(13)
OnePlus Zarszyn
 
(13)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Wołów
 
(12)
OnePlus Bukowno
 
(11)
OnePlus Józefów
 
(11)
OnePlus Krasnystaw
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(11)
OnePlus Sosnowica
 
(11)
OnePlus Libertów
 
(11)
OnePlus Ustroń
 
(11)
OnePlus Piekoszów
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Koluszki
 
(10)
OnePlus Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
OnePlus Daleszyce
 
(10)
OnePlus Ropczyce
 
(10)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Lubsko
 
(9)
OnePlus Bogdaniec
 
(9)
OnePlus Zabierzów
 
(9)
OnePlus Komorniki
 
(9)
OnePlus Milicz
 
(9)
OnePlus Sulęcin
 
(9)
OnePlus Drawsko
 
(9)