O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | OnePlus |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | 10 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | zielony |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 1 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN (GTIN) | 6921815619789 |
| Kod producenta | 5011101936 |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 16.30 mm |
| Głębokość | 8.60 mm |
| Waga | 201.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Gęstość pikseli | 525 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7cb4290b-f1e7-490f-b03c-9dde2ec09e89
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3356)
OnePlus Ełk
 
(623)
OnePlus Kielce
 
(453)
OnePlus Lublin
 
(443)
OnePlus Gliwice
 
(230)
OnePlus Opole
 
(139)
OnePlus Sosnowiec
 
(117)
OnePlus Elbląg
 
(100)
OnePlus Zamość
 
(93)
OnePlus Piaseczno
 
(92)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(84)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(79)
OnePlus Jelenia Góra
 
(63)
OnePlus Legionowo
 
(52)
OnePlus Przemyśl
 
(51)
OnePlus Zgierz
 
(49)
OnePlus Wadowice
 
(44)
OnePlus Jarosław
 
(43)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Mysłowice
 
(40)
OnePlus Będzin
 
(40)
OnePlus Poniatowa
 
(39)
OnePlus Żywiec
 
(39)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
OnePlus Stargard
 
(37)
OnePlus Mikołów
 
(35)
OnePlus Puławy
 
(35)
OnePlus Sierpc
 
(33)
OnePlus Wągrowiec
 
(30)
OnePlus Nowy Targ
 
(29)
OnePlus Bochnia
 
(27)
OnePlus Morąg
 
(27)
OnePlus Kobyłka
 
(26)
OnePlus Skierniewice
 
(26)
OnePlus Brzozów
 
(25)
OnePlus Szczecinek
 
(25)
OnePlus Kamienna Góra
 
(25)
OnePlus Kłodzko
 
(25)
OnePlus Łuków
 
(24)
OnePlus Myszków
 
(23)
OnePlus Jabłonna
 
(22)
OnePlus Szczyrk
 
(22)
OnePlus Koło
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Brwinów
 
(20)
OnePlus Bogdaniec
 
(20)
OnePlus Głubczyce
 
(20)
OnePlus Łęczyca
 
(18)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
OnePlus Krotoszyn
 
(17)
OnePlus Limanowa
 
(17)
OnePlus Kluczbork
 
(17)
OnePlus Mszana Dolna
 
(17)
OnePlus Janów Lubelski
 
(17)
OnePlus Rydułtowy
 
(17)
OnePlus Syców
 
(16)
OnePlus Wyrazów
 
(16)
OnePlus Paczków
 
(16)
OnePlus Koluszki
 
(16)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
OnePlus Białogard
 
(15)
OnePlus Stary Sącz
 
(15)
OnePlus Myślenice
 
(15)
OnePlus Słupca
 
(14)
OnePlus Płońsk
 
(14)
OnePlus Hrubieszów
 
(14)
OnePlus Ustroń
 
(14)
OnePlus Łęczna
 
(14)
OnePlus Chełmno
 
(13)
OnePlus Libertów
 
(13)
OnePlus Zarszyn
 
(13)
OnePlus Krasnystaw
 
(12)
OnePlus Plewiska
 
(12)
OnePlus Wołów
 
(12)
OnePlus Daleszyce
 
(12)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Pruszcz
 
(11)
OnePlus Łosice
 
(11)
OnePlus Gryfice
 
(11)
OnePlus Lubsko
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(11)
OnePlus Ropczyce
 
(11)
OnePlus Braniewo
 
(11)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Bukowno
 
(10)
OnePlus Borówiec
 
(10)
OnePlus Włodawa
 
(10)
OnePlus Józefów
 
(10)
OnePlus Sosnowica
 
(10)
OnePlus Góra
 
(10)
OnePlus Sulęcin
 
(10)
OnePlus Stęszew
 
(9)
OnePlus Opalenica
 
(9)
OnePlus Szynwałd
 
(9)
OnePlus Piekoszów
 
(9)